Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift alternatíva?...

Suzuki Swift alternatíva? Többi lent.

Figyelt kérdés
Több Swiftel foglalkozó kérdésben láttam már azt a kifejezést, hogy "ennyiből autót is vehetnél", meg hogy Suzukis lesz az ember, és eltűnik a forgalomban. Azt kérdezném, hogy ebben az ársávban (mondjuk 200-tól 400 ezerig) milyen másfajta "autó" van alternatívaként?

2012. márc. 9. 16:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

*mennyibe kerülnek hozzá az alkatrészek.

Amúgy a 7. válaszolónak írtam.

2012. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Napkiraly ***** válasza:
ennyiból régi porsche 944et vagy 924et kapsz
2012. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#8

Nem megy a szövegértelmezés, szerintem kezdd előlről, mondjuk a kérdéssel.

"200-400ezer forintig". Milyen új Swift?

Az, hogy valaki beböffenti a véleményét egy jóval fiatalabb és jóval drágább autóról nem tartozik ide, mert nem az érdekelné a kérdezőt. Erre te megismétled a hülyeséget. :)

2012. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 350 ezerért vettem egy 2002 1.3 16V (85le.)tökéletes állapotú swiftet,dupla légzsákkal.Milyen alternatíva jöhetett volna szóba a suzuki helyett?.Semmilyen....

Mondj még egy autót ami 10 éves,kis fogyasztású,megbízható,jól megy és csak ennyibe kerül.

2012. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!