Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aeroxba jó ez a keverés...

Yamaha Aeroxba jó ez a keverés? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Van egy Yamaha Aeroxom és az lenne a kérdésem hogy ha 98ast tankolok bele(esetleg jobbat) akkor a benzin minőségét nem "rontja le" az olaj? megéri 95ösnél jobbat tenni bele? (a pénz nem számít, nem eszik sokat:))
2009. jún. 9. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.Ahhoz h hasznát lásd a 98-asnak,a sűritést is növelni kéne.
2009. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és azt aeroxnál h oldjam meg? gyári henger van benn.. most kapott újat..
2009. jún. 9. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Tankolj bele Stihl vagy Husqvarna 2T láncfűrészbe való olajat és 95-ös benzint. :D
2009. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sürítést úgy lehet növelni,ha leveszel a hengerfejből,csökken a robbanótérfogat,ez kell a nagyobb oktánszámú benzin tökéletesebb égéséhez.Viszont ez nem tesz jót a főtengelynek.Nyugodtan járj 95-el,meg vmi jó minőségű szintetikus 2ütemű olajjal.Különben szerintem gyárilag is 95-re van beállítva.Tudnak a japánok.
2009. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
okés köszi megfoadom a tanácsaitokat;D
2009. jún. 9. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan tankolj 98-ast (én is azt szktam és semmi baja nincs). Egyébként is a magyar benzin talán 85-ös oktánszámot eléri...
2010. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha a motor bekeveri akkor még a 85-t se:D:D
2010. márc. 25. 23:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem az lenne a kérdésem feléd (kérdés feltevője) hogy tudnál nekem mondani hátsó lámpa méreteket??

nagyon megköszönném.

És azért kérdeztem mert venni akarok az rs 50 hez egy aerox lámpát mert én úgy láttam hogy passzol de nem vagyok benne biztos...:S az enyém 13 cm magass és 17 cm széles

2010. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nah lemértem.. 7 magas, 19 széles, és 10 mély.. ami kilóg.. nem szedtem szét, szal a mélysége nem tuti.. remélem tudtam vmit segiteni..
2010. máj. 5. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!