Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzint illetve olajat...

Milyen benzint illetve olajat tankoljak Simsonomba?

Figyelt kérdés
omv carrera 95-re gondoltam arol 2t-vel, a carrera 95 jobb mint a sima 95? :S
2009. jún. 9. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
benzinből akármi, olajból ha jó a simsonod akkor valami szintetikust, ha nem annyira érdekel mivan vele akkor jó a mol
2009. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a sima 95-ös is,én legalábbis nem éreztem változást a carreratól a kocsimnál.Az Arol helyett ajánlom a Sprint 2T-t jobb minőségű és nem sokkal drágább.A Sprint is Molos,csak jobb minőségű adalékok vannak benne,jobba kenése.
2009. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
okok, az arol 2t már megvan, majd ha elfogy veszek jobbat :D holnap megyek tankolni, és gondoltam Carrerár tankolok, de még meggondolom
2009. jún. 9. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:

igazából a 95ös benzin is felesleges egy simsonba, amikor ezeket tervezték 80 oktán körüli benzineket (vagy még gyengébbeket) lehetett kapni

én félszintetikus elf-et használok bele, még a hangja is jobb vele mint az arollal

2009. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86-sra tervezték,anno az volt.Még akkoriban ki szoktuk reszelni a kipufogónyílást a hengerben,lereszeltünk a hengerfejből,rövidre vágtuk a könyökcsövet akkor jobban ment.
2009. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Látom mindenki a tévedés szigetén él 1:40 keveréket tegyél a simsonba 40 liter 95 benzin és ami a lényeg STHIL motorfürész márkaboltokban kapható keverékolaj ilyen piros szine van azt tegyél bele nem kokszosodik töle a kipufugócsatorna meg 1000-szer jobb minöségü mint a MOL olaj. Hogy ha a simsont 10 év mulva is eredeti hüvellyel és hengerrel akarod látni melegen ajánlom hogy ezt használd.
2009. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
1:40 es keverék= 40 liter 95ös benzin+ 1 liter Sthill olaj.
2009. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és mennyi a stihl?
2009. jún. 17. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
A Stihl egy sima félszintetikus motorolaj,egyenlő a Sprinttel.Itt melózok a helyi MOL olajcégnél,itt készül a Castrol,Agip,stb is.Ugyanaz mind.Az alapolaj mindnél egyforma,minimális adalékolási eltérésekkel.
2009. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Bogaram sthill olajba belevan keverve a kokszosodásgátló adalék teccik tudni ha kokszt felgyülik a dugattyun és letalál potyogni akkor igen hamar leselejtezi a hengert hm
2009. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!