Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az aksiról a Pozitivat a...

Ha az aksiról a Pozitivat a negatívval összeKötöm 10 percig abból lehet valami gond?

Figyelt kérdés
Eredeti auto rádiom bal oldala nem működik bmw e46 azt mondták ha a + ot a - al összekötöm 10 percig resetet csinál a rendszer és lehet jó lesz megpróbáljam?
2012. márc. 6. 13:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

[link]


ennek a navis fejegységnek a bal oldala nem működik

:(

2012. márc. 6. 17:41
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Ez szerintem kontakthiba.
2012. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ne irigykedj ez egy 10 éves autó és sikerült megoldani a hibát ezzel a kábel összetétellel!
2012. márc. 6. 19:13
 14/19 anonim ***** válasza:
nem irigykedik :-D kérek én is ilyet :)
2012. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha mondták neked ezt a megoldást és sikerült is, akkor kíváncsi vagyok, hogy a reset mit tartalmaz?

Hibakódot vagy service jelzést eltünteti?

(Tisztába vagyok vele, hogy ha a hiba fennáll akkor ugyanúgy visszajön a hibakód)

2012. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megpróbálom ezt a megoldást, semmi rosszat nem csinálhatok?
2012. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
figyelj nekem hiba kód nem volt minden elektronika tökéletesen működik ezzel kárt nem tehetsz benne ha tehetnél nem mondaná a márkaszervizes csóka és én nem kísérleteznék egy 3 millás autón :)
2012. márc. 9. 20:49
 18/19 anonim ***** válasza:

"ezzel kárt nem tehetsz benne ha tehetnél nem mondaná a márkaszervizes csóka és én nem kísérleteznék egy 3 millás autón"


Hehe, ne legyél olyan biztos benne.


Szóval félreértetted.

Nem az akkut kell rövidrezárni.

A fej tápkábelét kikötöd vagy kiveszed a biztosítékát és a fej +12V vezetékét kell a testhez érinteni, illetve ezzel kisütni minden maradék kapacitást.

2012. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
barátom az aksiról mondta a bmws ember és én e szerint csínáltam és e szerint lett jó!
2012. márc. 13. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!