Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent 50ccm-es robogónál?...

Mit jelent 50ccm-es robogónál? (többi lenn)

Figyelt kérdés

érvényes magyar okmányokkal ?

:törzskönyv vagy mi van hozzá ? van biztosítás rajta ? milyen papírjai vannak egy rendszám nélküli motornak ?


Okmányok nélkül:

ha ilyen motort vennék akkor erre nem tudok biztosítást kötni vagy mi ?


2012. márc. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az oldalon már többször le van írva, a segédmotorkerékpároknál nincs forgalmi/törzskönyv. Az eladóval megírt adásvételi elegendő a tulajdonjog igazolásához. Az hogy van rajta biztosítás nem számít semmit, mivel neked úgyis újat kell kötnöd a saját nevedre.
2012. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Az eladóval megírt adásvételi elegendő a tulajdonjog igazolásához."

ok ez világos ,igaz a biztosítás is hülye kérdés volt persze hogy az én nevemen lesz , de az még mindig nem világos ,hogy még is milyen + érvényes magyar okmányokat kapok ? ezt a részét nem értem a hirdetéseknek

2012. márc. 5. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem magyarországon vásárolt, számlával igazolt tulajdonjogú, leinformálható járgányról lehet szó!

Adás-vételit bárki rittyenthet!

2012. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még valami eszembe jutott: egy 50 ccm-es robogót is le lehet vizsgáztatni 2 személyesre, és máris van rendszáma, forgalmija, törzskönyve, stb...

Akár mint a Simsonokat régen.

2012. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!