Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon gáz? Most kezdtem el...

Nagyon gáz? Most kezdtem el vezetni és hát nehezebb mint gondoltam.

Figyelt kérdés

Eddig csak 4 órán vagyok túl (tudom nem sok) és előtte gyakoroltam a mi autónkon is de még mindig van olyan néha, hogy remegve indul az autó, vagy nem találom el a kanyarodási sebességet és a kanyarba, még rá kell fékeznem stb.... Egyfolytában kapkodok, hogy mindennel meglegyek, és minél többet hibázok annál idegesebb, leszek így a végére semmi, se megy, ami az elején még ment Szerintetek gáz vagy majd belejövök, ha kicsit többet gyakorlok?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2012. márc. 5. 19:29
 1/8 freerider08 ***** válasza:
Lány vagy?
2012. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindenki megtanul vezetni. Valamennyire. Lehet, hogy neked több időre lesz szükséged, de sikerülni fog.
2012. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ritka, de van olyan aki nem tud megtanulni vezetni.


Szerintem belejössz, akkor add csak fel ha ugyan itt tartasz 40 óra vezetés után is.

Elvileg az oktatódnak kell mondania hogy mikor mit csinálj, mit csináltál rosszul és segít is.


Nekem szerencsére könnyen ment a vezetés.

2012. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Belejössz, ne izgulj. Senki se úgy született, hogy egyből tud vezetni. Türelem.
2012. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Csak idő kérdése. Mint mindenben, ebben is különböző az emberek képessége, tehetsége. De 4 óra alapján még csak azt mondhatjuk, hogy te kevésbé tehetséges lennél. Majd olyan 20-30 óra múlva lehet érezni, hogy mennyire megy. És ha még akkor is úgy érzed, hogy nem igazán, akkor egy dolog tudja ezt megoldani, az idő, azaz a sok gyakorlás. Legrosszabb esetben több kell az előírtnál, de szinte kizárt, hogy ne menjen.
2012. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a 4óra p*csa, ha nem vezettél előtte rendszeresen akkor 8-10 óra után érzel rá a dolgokra. Viszont amíg nem mennek a dolgok NE gyakorolj másik gépen, szokd meg az oktatóautót, vezetési tudás nélkül csak nehezebb lesz ha kétféle géphez hozzászokni. Amúgy meg nyugodtan kell hozzáállni a dolgokhoz, ha nem megy nem megy, majd a következő sikerülni fog, szarni bele. Szépen nyugisan kell csinálni, ha elrontod 15ször akkor is, lehet hogy pont 16odszorra lesz tökéletes.
2012. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz , a legtöbben akik nem ültek még autóban ,4 óra után nem nagyon tudnak vezetni.Nekem 14. óra után mondta az oktató hogy most már kezdek valamit kapizsgálni.Azelőtt elég béna voltam , meg nagyon feszült , ideges.De fokozatosan ahogy egyre több időt töltöttem a kormány mögött egyre nyugodtabban vezettem.Rá kell érezni.Ne idegeskedj , ne legyél feszült.Nyugodtan , határozottan vezess.Balesetet nem tudsz csinálni hisz az oktatód ott ül melletted.
2012. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Csak gyakorolj tovább és próbálj koncentrálni, de higgadtan és ne izgulj közben, nem gáz!
2012. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!