Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 320D : Miért csinálja azt,...

320D : Miért csinálja azt, hogy előzni akarok és egy kövérebb gáznál először megindul, majd visszahőköl (fogyasztás is visszaesik 10 l alá), majd újra elindul?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 12:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Rosszak a gyertyak vagy a benzinszuro van eldugulva!!
2012. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismétlem : 320D (D="Dízel")
2012. márc. 2. 12:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen légtömegmérő, vagy turbónyomás szabályzó szelep körül gondolkodnék, mert optimista vagyok. Ha pesszimista lennék, akkor üa. rendszer, de csak nem.


Ha állandóan jelentkezik a hiba, keress valami maszek autódhoz való diagnosztikával rendelkező szakit, aztán kiderül.

2012. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Úúúúúúristen!!! Történhet ilyen egy BMW-vel, hogy elromlik? De hát az német! A német autók sosem romlanak el! Bezzeg a francia az mindig...

Szerintem te csak egy francia autós vagy, aki le akarja járatni a németeket! Valld be!

2012. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó minden autó elromolhat.Még egy Hummer is bele eshet a Balatonba.


Nekem egy 2007-es évjáratú Passatom van és eddig 2x hagyott cserben.Pedig ez is német....

2012. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! Inkább a www.bmwfanatics.hu -n kérdezd meg. (3-as bmw fórum)

Sajnos a gyakorikerdesek.hu-n túl sok a hülye aki a punto-nál jobb autóban még sosem ült.


Egyébként valószínűleg a gázolajszűrőd van eltömődve. (30 000km-ként csere!) Emiatt gyakran "fuldokolnak" az autók, pláne nagyobb gázadásnál.

2012. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"

Nekem egy 2007-es évjáratú Passatom van és eddig 2x hagyott cserben.Pedig ez is német...."


Ha a pd elemekkel van problémád akkor azokat bármelyik Vw szalonban ingyen kicserélik Continental gyártmányúra garanciában! (mindez kb 1 éve van így)


Vezetett szervizkönyv, magyarországi vásárlás stb NEM kell a garancia érvényesítéshez. A lényeg, hogy max. 7 éves legyen az autó.

2012. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3 Igen, igazad van, tényleg egy francia fospitypangot váltottam le ezzel. ez nem lejáratás, ez az egyetlen olyan dolog, amivel még nem látott szerelőt (újkeletű dolog + nem mindig csinálja).

a többieknek köszönöm a válaszok !

2012. márc. 2. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Csak emberek! Ha egy Passat is 4 év alatt 2x robban le, akkor mi a jó istenért kell még mindig azt osztani, hogy a franciák így meg úgy szarok? Nem lehet megérteni, hogy kb. egy kutya mind?
2012. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Sokminden lehet a baj,lehet a dizelpumpad levegot termel,es ezert elszokik az ero a mocibol!!

Ferjem nagy autos o mindent tud!

Nekunk egy 307-unk van, diesel kivalo,nem kell lenezni a Francia kocsikat, ha jol tudom a legjobb dieselek a vilagon !!!

2012. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!