Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami dízel autóra lenne...

Valami dízel autóra lenne szükségem mit válasszak?

Figyelt kérdés

Elvitte a bank a kocsimat és szükségem lenne valami olcsó Fs talicskára hogy munkába járjak meg tegyek vegyek a házkörül. Dízel autó jöhet csak számításba benzinest ne hozzatok szóba mert gázolajt tudok csak hitelre kérni mert mindenki körülöttem traktoros buszos meg teherautós.

Kicsi pénzből mit ajánlotok ami úgy autónak néz ki kényelmes pakolható és lehet vele futót húzgálni és megbízhatónak mondható? Szóval nem kisautóra van szükségem. Fogyasztás nem a legfőbb szempont. Inkább a többinek tegyen eleget. Mit tudtok így ajánlani?


2012. febr. 28. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
f astra caravan, passat kombi, volvo kombik
2012. febr. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
MalacPassat, 1.9 TD-vel vagy TDI-vel
2012. febr. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát máskülönben ilyesmit csak erős fenntartásokkal, de ha sürgős akkor ezek között válogass:

- [link]

- [link]

- [link]

2012. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

[link]


[link]


[link]



Ezek szép autók, erős dízelmotorral, óriási csomagtérrel. Az utánfutót is röhögve elhúzzák!

Szerintem ennyi pénzt simán megérnek. Főleg ahhoz képest, hogy mennyibe kerültek újonnan.

2012. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

peugeot az egy isten adta kinyirhattatlan kocsi...

én vezetem nem rég ilyet de a gyerek akié volt semit nem rakot bele se viz se olaj km óra 300 000 km. de ugy huzot mint egy forma 1 es kocsi ....na jó tulozttam de 180 at ment még simán....

2012. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még 1,5 milliós verdákat belinkel.. Á,,,

Hol élsz te ember?? Most mondom hogy elvitte a bank a kocsim , sőt még én tartozok milliókkal!..

Egy forint spórolt pénzem nincs.! Ha lett volna a lizinget fizettem volna tovább nemde?!

a 300 ezer Ft kocsira is kemény meló lesz összehozni a lóvét, te meg itt BMWket linkelsz. Á...... :S

De ahoz hogy melózni még tudjak meg nélkülözhetetlen az autónak nevezett objektum.

2012. febr. 28. 12:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs! Csak az utolsó egy-két mondatot olvastam.


Szerintem egy dízel F Astrát lenne érdemes venned.

Strapabíró és olcsó!

2012. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
milyen kocsi volt amit elvitt a bank és mennyi volt még rajta?amúgy f astra jó választás nekem is az van 1,7td
2012. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Peugeot 306 vagy Citroen Xsara 1.9 szívódé.
2012. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
F Astra, 2-es Golf, I.es vagy II-es Passat,w123-as "zőccséges" Merci, Peugeot 405, Citroen BX, Nissan bluebird. Így hirtelen ennyi. Még valami bika gázolajszűrőt tegyél bele hogy ne az adagoló koszolódjon az MTZ rohasztott tankjából leszívott gázolajtól.
2012. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!