Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami tapasztalatotok a...

Van valami tapasztalatotok a LocalRent autókölcsönzőről? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon furcsa, hogy nem kérnek kauciót, és még nem is hallottam róluk.


A válaszokat előre is köszönöm


2012. febr. 27. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

én akarok tőluk bérelni már fontolgatom.

nézd egyszerű bérlési feltétele van .

bistositás van a kocsin - ha te tölrsz meg mást fizetsz ha téged semi baj.

egyes gépkocsiknál van casco de ott kár esetén 20% az ön rész .

még igy jó- mert egyes helyen van le teszel 100 ezret és bár mi van ennek lőtek, benyelik.pedig van casco a kocsin egyik ismerősőm bérelt egyet 11 kerben igaz meg huzta de nem volt gáz fényezés 30 bol meg lehetet volna főleg festés nem volt fényezet csak mat szinu ,benyelték a 100- ast.

szolj ha mész bérelni ,milyen kocsik vannak mert sok nincsen feltuntetve oldalukon?

2012. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Éva007 válasza:

Tavaly kerültem olyan helyzetbe, hogy sürgősen kocsira volt szükségem, ekkor ajánlotta egyik ismerősöm a Local rentet. Mivel előzőleg semmilyen tapasztalatom nem volt autókölcsönzés terén, ezért megfogadtam tanácsát. Kauciót az általam bérelt kocsira se kértek.

Igaziból csak ajánlani tudom, mert házhoz hozták a kocsit (nem egy nagy összegért), helyben elintéztük a papírokat, és 4 nap után ugyanúgy kijöttek érte és elvitték. Teljesen korrektek voltak, azóta ajánlottam egy ismerősömnek is aki kint él Angliában, aki tök megörült, hogy kiviszik a kocsit Ferihegyre, akár hajnali 1 kor is. Én csak ajánlani tudom, mert Bp-i viszonylatban elég olcsók.

2013. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!