Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opelről úgy általában mi a...

Az Opelről úgy általában mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Sokan szidják, de sokan is dicsérik.
2012. jan. 14. 12:55
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Nekem eddig három Opelem volt és meg voltam velük elégedve, pedig hajtottam őket rendesen. Nem véletlen, hogy az első után megvettem a másodikat, aztán meg a harmadikat.
2012. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Corsám volt 98-as 1.2 ecotech. Nem fogyaszt sokat, olcsó az alkatrész, de nálam az összes rohadt típushiba kijött. Légtömegmérő, alapjárati motor, holtponti jeladók, blablabla..de sosem rohadt (nem úgy mint a civicem), olcsó volt a bizti, és városi cirkálónak tökéletes volt (x12xe motor)
2012. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rosszat nem tudok mondani, Nekem 2 éve van 2.2-es benzines C Omegám és az utóbbi 50 ezer kilométert hibamentesen teljesítette.

Volt ugyan ezen típusú omegám 2. autóként, csak 2.5-ös dízelben és Ö is csak tette a dolgát szótlanul, igaz az Ö társaságát nem élveztem sokáig egy jaszkarizó gyerek miatt.

2012. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

F Astrám volt,92 évjaratú,de még a német modell. Leszervízeltük,nem volt vele semmi gond. Aztán becseréltük egy új 1.2 C Corsára. A motorháztető nyitó bowden gumitömítése hibásan,ferdén volt betéve a tűzfalnál,aztán majd bexartam mikor 10 centi víz állt a kocsiba,nagy esők után (Tavaly). Aztán ezt megcsináltattam,a kocsit kiszárítottuk,ezen kívül semmi baja. 3 tagú család vagyunk,nekünk teljesen megfelel..

Kollégámnak 2002 dti Omegája van,most belezték ki,a hatodik hengernél valami kis csappantyút szétvert a dugattyú,ez 500 000 be került neki.

2012. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Vectrával volt tapasztalat, az egyszerűen nem bírja a használatot ,minden baja volt ,motor ,váltó ,futómű ,soha nem lehetett rendbe tenni mert egy hétre rá más esett szét rajta. Minőség nélküli vacak anyagokból készült tákolmány.

Corsa 1,2 benzin 10litert evett csak tudnám hová ment el mert menni azt nem ment.Beltere meg széteső és szűk.

Csakis japán autóban gondolkodom azóta,azt üthetem vághatom de semmit nem kell rá költeni és nem hagy az út szélén elakadásjelzővel.

2012. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nna de ha a japán autód egyszer otthagy akkor kösd fel a gatyádat:) A vectráim voltak és tökéletesen elégedett voltam velük, alacsony fogyasztás, olcsó alkatrész, csak rendbe kell tartani, és soha nem hagyott cserben sehol.
2012. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát az, hogy a vectra nem birja a használatot eleg nagy hulyeseg. A vectram most lesz 20 eves a maga 400e megtett kilometerevel. Sokan azt gondoljak, hogy az opellel nem kell torodni es ez megkozelitoleg igy is van. De ez nem azt jelenti hogy 10evig olajcsere nelkul nyomod ki a szuszt belole. A vectrak atlag 4-5szaz kilometert mennek. Pláne az 1.6i-k. A japán autok is elmennek ennyit de joval tobb odafigyelest igenyelnek es joval tobbpenzt is. Az meg mas ja veszel 15evesen egy opelt es nyavajogsz h nem megy. Az nem az auto hibaja hanem az elozo tulaje. Hidd el en is tudnek par olyan japan autot mondani ami 1ev hasznalat utan olyan hengerfejes lett hogy megegyszer az auto arat ra kellett koltenem hogy vegre megszabadulhassak tole. (Mazda mpv) pedig az csak 10eves volt. Es en nem a kocsira fogom hanem az elozo tulajra. Szoval az opel az szerintem egy nagyon jo marka ami nem mellesleg egy hatalmas űrt tölt ki az luxus automarkak es pl a daciak kozott :)
2014. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!