Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért tudok hátsó szárnyat...

Mennyiért tudok hátsó szárnyat rakatni a Suzuki Swiftemre?

Figyelt kérdés
Csak azért érdeklődne h kb milyen költségekre számíthatok. Nem a legújabb Swift hanem az 1el előtti (már krómozott lökhárítóval, 7 éves kb ha jól emlékszek...) előre is köszi :)
2012. febr. 25. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az ezres szívó benzinre kell a leszorító erő? Én nem raknék rá, mert csak rácsingnak nézne ki.
2012. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kell az rá mint 1 falat kenyér....
2012. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*fényezett lökhárító :D elírtam..és dísznek kéne :P
2012. febr. 25. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább tégy rá valami szép felnit, sötétítsd be az ablakát, ez sokkal jobban megdobják és még hasznosak is.
2012. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előbb vegyél autót, utána jöhet a hátsó szárny.
2012. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Baromi ocsmány egy Suzukin egy hátsó spoiler! Ezt a pénzt inkább költsd a kocsid felújítására, de ne az elcsúfítására!!! Vagy vegyél inkább belőle benzint! Egyébként meg az ilyen hátsó szárnyak az utcai autókon tényleg csak dísz szerepet töltenek be, mert érdemleges funkciójuk nincs!!!! Akkor már inkább ahogy írták előttem is, cserélj dísztárcsát meg sötétítsd le az üveget, az még is csak szebb, mint a spoiler! Legalább azzal nem röhögteted ki magad (annyira).
2012. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!