Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhat hidegen alapjárati...

Mi okozhat hidegen alapjárati problémát?

Figyelt kérdés
Tanácsra, véleményre lenne szükségem.2001.1.3 swift. Mitől lehet olyan, hogy elindítom hidegen ketyereg, ha nem indulok el vele szépen bemelegszik 1500as alapjáraton visszaáll 800ra ok. Indulok nincs semmi gond. Viszont mikor beülök indítok, indulok, kettő váltás közt nem csak, hogy leesik a fordulat 400. ra, de le is áll közbe. Melegen nincs semmi gondom vele. MI okozhatja mindezt?
2012. febr. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Le van retkesedve a motor.


Darabokra kell szedni kicserélni midnen szűrőt, kisikálni fogkefével az utolsó szelephézagot is.



Vagy eladni és venni egy fiatalabb kocsit.



Tobb mint 10 év retke benne figyel,


Mit vársz?

2012. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert öregszik az autómata szivató, na meg minden az autón! (de könnyű tanácsot adni vegyél fiatalabb autót)
2012. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na ezt azért nem hinném, hogy el lenne koszosodva.

Ismerek olyan embert idősbe akinek ugyanez az autója van és mégsincs gondja vele.

Amúgy karba van tartva eléggé az autóm.

2012. febr. 19. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg bemelegszik és kormold ki 4-5ezres fordulaton menjél vele vagy 10 percet ne sajnáld rá a benzint és jó lesz
2012. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
na azért a jelek szerint nincsen elégé karban tartva! te kérdezted ,hogy mi lehet a baja a koszolódás az lehet üzemanyagtól is úgyhogy ezért nem kell meg sértődni , de lehet igaza annak is aki azt mondta hogy ki kell kormolni a kipufogót!
2012. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A benziszűrőt rendszeresen cserélem ami azon bejut azt el is dolgozza.

A kipufogót nem kell kormolni, mivel most cseréltem.

Ám ez már nem trabant....

2012. febr. 19. 22:32
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy mikor ez a probléma elő jött. Kettő szervíz is diagolta, de nem találtak semmit.

Amúgy még tiltásig is hajtottam mikor én is azt hittem, hogy valami kormolódás.

2012. febr. 19. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyenge üzemanyagot tankoltál (pl: Mol kúton)
2012. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet üzemanyagszivattyu nem szállit eleget
2012. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!