Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka? -autómnak...

Mi lehet az oka? -autómnak folyatosan ég a baloldali indexe gyújtás nélkül is.

Figyelt kérdés
suzuki swift
2012. febr. 17. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem villog hanem folyamatosan világít?

Ha a kulcsot kiveszed akkor is?

Gyújtás nélkül elméletileg nem kénem ennie. Szerintem vagy relé probléma, vagy zárlat.

2012. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen folyamatosan ég-akkor is ha kiveszem a kulcsot/ha rajta a gyújtás jobbra normálisan villog/
2012. febr. 17. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd vagy nézesd át az index körüli vezetékeket. Amennyire csak lehet. Szerintem valahol zárlat van és az aksiról közvetlenül kapja a szuflát.
2012. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a szomszédomnál láttam ilyet , kinéztem az ablakon és a jobb oldali indexei folyamatosan világítottak , szóltam neki kiment ,de nem tudom mit csinált vele és abbahagyta. Szerintem kezdj el vele indexelni amikor csinállja. Ha esetleg riasztós akkor kapcsold ki nyisd ki az ajtót csukd be és nyomd rá a riasztót
2012. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most átgondoltam a dolgot kicsit. Az indexrelé behúzásához rá kell adni ugye a gyújtást. Namost ha gyújtás nélkül is világít lehet az indexrelé beégése/összetapadása/rúgó sérülése is.

Legegyszerűbb talán ha megnézed a relét, lehet szemmel látható rajta a károsodás. Ehhez még szakértelem se nagyon kell. A relé meg ott van ahonnan a a kattogó hangot hallod indexelés közbe :D

2012. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb autónak van ún parkoló lámpája amit akkor lehet használni ha szűk utcában nem akarod hogy beléd menjenek. Ekkor pl csak a jobb oldali hátsó és a jobb helyzetjelző ég. de olyan is lehet hogy jobb hátsó jobb index. vagy midkét index.


Ezt úgy kell bekapcsolni, hogy kihúzott kulcs mellet az index kapcsolót kapcsolod. Norműl állásban nem szabad világítania.


Na most ha neked az a bajod, hogy ha gyújtás rajta van és indexel. Utána gyújtás le és világít akkor tájékoztatlak így működik rendesen. Ha kikapcsolt indexkapcsolónál világít akkor van hiba.

2012. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!