Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson s51n gyújtás beállítása?!

Simson s51n gyújtás beállítása?!

Figyelt kérdés
A motort ha beindítom sima gyujtáson akkor is világít az első lámpa, ha kpacsolok rajta eggyet akkor a hátsó is, de ugy szeretném megcsinálni, hogy ha csak sima gyujtáson van akkor ne világítson, és ha továbbkapcsolom akkor világítson elől hátul. Ja és nincs benne aksi ez nem tudom mennyit számít.
2011. dec. 23. 22:02
 1/2 aron455 válasza:

Itt egy kapcsolási rajz. Ez alapján jól be lehet kötni mindent és működni is fog.

[link]

2011. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézegettem a rajzot, (megjegyzem sosem csináltam még ilyet, tehát nem értek hozzá) és felvetődött bennem egy kérdés. Ott középtájt van egy téglalap ahová befutnak a vezetékek,(gondolom a kulcs is oda megy)ott van 2db 4-es csatlakozó és 4db 2 es. Nekem ilyen gömb van, kiterítve így néz ki az is, és ahogy látom csak az egyes párok vannak összekötve. Most jönne a kérdés: Mind1 h melyik párokat melyik kis érintkezőre teszem, csak az a lényeg ha amiket össze kell kötni azok egy érintkezőpáron legyen nem ? Ha tévedtem bármit amit a fentiekben írtak kérlek javítsatok ki köszi.
2011. dec. 29. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!