Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hánylovas és hány...

Szerintetek hánylovas és hány ccm3-as autó kellene nekem ha 80%ba városba használnám és a megengedett sebeség határokon belül szeretek dinamikusan gyorsulni?

Figyelt kérdés
egy 1.3-as 16szelepes 75 lovas auto megfelelő lehet a célnak? jó lenne ha azért a fogyasztása télen is városba 8 alatt maradna nektek mi az a küszöb ami legalább kell a biztonságos városi és autopályás közlekeedéshez?
2012. febr. 9. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem nagy a kasztni, akkor városban a 75-85 ló elég, a normális közlekedéshez. Ha kicsit nagyobb a lábad, még akkor is beleférsz a 8 literbe.


Ha pályán betartod a 130k/h-t, akkor oda sem kell 120-140 lóerőnél erősebb gép, a kényelmes utazáshoz. Én személy szerint pályán a 1,5 tonna feletti autókra voksolok, a biztonság miatt, de oda is elég a 170 LE szerintem.

2012. febr. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy pusztán a köbcenti semmit nem jelent, mellé párosítva a lóerőt sem. Ahogy az első is írta, számít a kaszni tömege, de ezenkívül az évjárat is, mert egy 20 éves 2 literes nem ugyanannyit fogyaszt, mint egy 2 éves 2 literes.


Továbbá az egyik legfontosabb dolog is kimaradt, hogy benzin vagy dízel?

2012. febr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100 lónál nem kell több ,ha nem akarsz gyorshajtani, vígan tartja a 130-at pályán is. A 75 lovas 1,3-as is jó ,gondolom kisautó így nem nehéz.
2012. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!