Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Passat 1.9 TD (1991)...

Vw Passat 1.9 TD (1991) reggelente nemindul, bikáról sem, húzásra egy méteren belül indul és utána szépen jár, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Izzítás jó,öndindító jó,akksi jó,gázolajszűrő új, csak kapdossa ,de épphogy nemindul be, nyomásmegtartó szelep is van az adagoló és a gázolajszűrő közt,de semmi javulás,valami tipp, hogy lehetne orvosolni?
2012. febr. 9. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

amugy én is imádom a passatokat ugy mond volt nekem is 1.6td 5 liter dizelt evet de az ment mikor vetem 220 000km volt benne ,injektort tisztitatam ki,meg vezérmű szijat rajta inditót ,4 lengés csilapitót ,aztán csak olajat meg szűrőket kelet. én ma is vágyom rá jó vezetni,jó fogyasztás ,jo nagy csomagtartó, alkatrész van és olcsó, 89 től-94 közepéig gyártoták őket.és 1 szer nagyon sietem 205 km-h,tel gurult 170 ig gyors volt utána szépen lassan de elérte .

azért csináltam elejinte sok mindent rajta mert akitől vettem mondta amiota meg van neki 2 szer cserélt olajat benne szurő stb...nem is tudta, 4évig volt nálla. az apjáé volt . itt egy szép darab tegnap láttam volt egy 94 es de meg vették. td


[link]

2012. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem tankoltál véletlenül Mol kúton? (ritka sz.r a gázolajuk)
2012. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Néhány százezer autó azért gond nélkül megy azzal a ritka sz.r gázolajjal. :))
2012. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Dozer007 ***** válasza:

"Izzítás jó" Ebben teljesen biztos vagy, vagy csak a visszajelzője világít?


Motorgenerállal fenyegetőzőknek megjegyezném, hogy a "húzásra egy méteren belül indul" (ez kb 1 fordulat) nem alacsony kompresszióra utal.

2012. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Motorgenerállal fenyegetőzőknek megjegyezném, hogy a "húzásra egy méteren belül indul" (ez kb 1 fordulat) nem alacsony kompresszióra utal."


Sajnos de. (És nem fenyegetésnek szántam.)

2012. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Dozer007 ***** válasza:

Volt egy Opel kadett 1.6D annak kopott motorral nem 1 méter kellett a vontatásból :D


A Toyota Corolla sem akart indulni pár évvel később a nagy hidegben, húzásra 1 fordulat alatt röffent.

Ott 4 db izzító gyertya megoldotta a problémát.

Hozzáteszem kimérés nélkül nem lehetett megállapítani, hogy jó vagy sem... a visszajelzője világított akkor is mikor a rosszak voltak benne :)

2012. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A kérdező felsorolta, mi mindent néztek meg az autón, úgyhogy feltételeztem, hogy ezek így is történtek.

Vontatáskor pedig jóval nagyobb fordulatra lehet megforgatni a motort, mint amire az indító képes, azért indulhat be hamar.

2012. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
igen jó az izzítás,kivettem a gyertyákat ,visszakötöttem áramra,egy bikakábellel letesteltem,és ráadtam a gyújtást, 5mp múlva izzott..
2012. febr. 10. 13:47
 19/19 anonim ***** válasza:
Én elvállalom a reggeli behúzást,amíg nem jön a jó idő. Mit szólsz hozzá? :))
2012. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!