Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generátor hiba? Olvasd el...

Generátor hiba? Olvasd el kérlek alább? B6 passat

Figyelt kérdés

Most, hogy nagy hideg van leállt az autóm.

Nincs töltés.


A fedélzeti computer is kiírja a hibát, csak nem tudtam elolvasni, mert már nem látsznak rendesen a karakterek.


Most már összeraktama képet. hogy azt írta.


Kérdés ez csak a hideg miatt lehet, vagy tényleg el is romlott?

Szerintetek?


Kszi



2012. febr. 5. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt írta ki hogy generátor hiba? Akksival mi van? nem csodálkoznék ha meghalna -20ban:)
2012. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Generátor hiba, mivel nem tölti rendesen az akksit és ezért áll meg egy idő után, és főleg hogy ilyen hideg van így gyakori probléma az hogy lemerül az akku. Én javaslom hogy vidd el autóelektronikáshoz beméretni a generátort hogy mennyire tölt, hogyan tölti meg az akksi is mennyire bírja mert lehet hogy az akku is már a végét járja akár ennyire hideg van akár nem. Szóval vidd szerelőhöz mert így látatlanba nem tudom megmondani hogy mi a megoldás.
2012. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Pár napja járkálok vele, és miután elindultam kb fél perc múlva menet közben megjelent egy üzenet. de mivel fél karakterek hiányoztak és közben haladtam is nem tudtam elolvasni.


Csak pár kilométereket mentem vele az otthpntól.

Világította töltésjelző is, de elbizonytalanodtam, hogy az szokot-e világítani vagy sem. És akkor beugrott lehet a generátort írta ki, de mint mondtam olvashatatlan volt.


És egyszercsak leállt. akkor már tudtam, hogy azt írta ki...


rábikáztunk najdnem hazaértem, de megállt az autó. mége egy bikázással hazaértem.


Csak abban nem voltam biztos, hogy ha nem lenne ilyen hideg, akkor lehet jó lenne a töltés.

2012. febr. 6. 06:45
 4/5 anonim ***** válasza:
vidd el megnézetni a generátort, kimérik van-e töltés föleg igy,hogy irod világitott a töltésjelzö
2012. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

V.mi hasonló hiba van nálam is... mint írom, hasonló! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__264..


(részletek itt vannak, bár én most tettem ki, még válaszok nem érkeztek);

2012. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!