Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005-ös sima alap 1.2 htp-s...

Psycho1989 kérdése:

2005-ös sima alap 1.2 htp-s skoda fabiámba " can bus " rendszerű xenon szett kell? ( mik a tapasztalatok megéri xenont használni? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
can bus rendszeru xenon????na az milyen??
2012. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.
2012. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hiába Taposod Paraszt
2012. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem kell bele xenon. ne akard...
2012. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy CAN-BUS rendszer van Fábiában. Ha kiég egy izzód, egyből jelzi? Milyen izzó van benne gyárilag? Xenon szerintem megéri,jobban látsz vele, és ha jól van beállítva senkit se vakít. Rendőr büntethet érte persze, de nem szokott. Vizsgára meg kiveszed, és berakod a ygári halogént.
2012. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Can.busz rendszer csak a kaamionokba és buszokban van, személygépjárművekben nincs , mivel a can-busz 24v-os rendszer ,a személygép meg csak 12 v-os :) tehát nem can-buszos :)
2012. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Drága utolsó te aztán jó hülye vagy. CAN-BUS már azért van egy jó pár éve autókban is. Tudod egyáltalán mi az a CAN-BUS? Mi köze van a 24V-hoz???
2012. febr. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Természetesen van személyautókban is CAN-BUS rendszer!
2012. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek ,, nem jelzi hogy kiégne az izzo és én is ugy gondolom hogy a sima xenon jó bele amugy is "csak" 10e be kerül egy probát megér... mégegyszer is köszönöm mindenkinek föleg annak az egy embernek aki kimerítő és hasznos választ adott
2012. febr. 8. 09:35
 10/10 anonim ***** válasza:

"Can.busz rendszer csak a kaamionokba és buszokban van, személygépjárművekben nincs , mivel a can-busz 24v-os rendszer ,a személygép meg csak 12 v-os :) tehát nem can-buszos :)"


Ezt a baromságot sürgösen elfelejtetni, majdnem azt hittem h én vok a hülye.

Can bus az szinte minden 2000 utáni autóban megtalálható, és a különböző részek közötti kapcsolatot oldaják meg nagyvonalakban megfogalmazva.

2012. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!