Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F sedán autómban...

Opel Astra F sedán autómban szeretnék hangszórókat cserélni. Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy 165 mm átmérőjű hangszórók vannak az első ajtókban, ezeket szeretném cserélni. Még a gyári Blaupunkt 300-as (?) fejegység van az autóban, később ezt is cserélném, de most csak a hangszórókra van keret.

A bal oldali nem működik ezért akarom cserélni őket. Na szóval, volna néhány kérdésem:

1 Az számít, hogy hány w-osat veszek bele a fejegység szempontjából?

2 A kiemelő kereten kívűl kell még venni valami mást a beszereléshez?(Kábelek, csatlakozók stb)

3 Milyen márkát/modellt ajánlotok ésszerű kereteken belűl(max 10-15 ezer forint)


2012. febr. 5. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel ujj fejegységet fogol venni mindenkép a gyáritól nagyobbat kell venni. új rádiók 4x50w így jó volna egy 60w os hangszórót venni így max hangerőn sem torzítanának és gyílkolnád őket de ilyet lehet nem kapsz ekkora méretben.

Lényeg a gyáritól nagyobbat vegyél.

csószósarus csatlakozóval szerelik a kábeleket 2 méretben van különbség de én forasztottam szerintem ez a legbiztosabb.

Márka model? mivel a gyári hanghatást szerentéd ujabra vagy újra a régi szintre hozni tökéletes a magyar somogyi technika ár/érték aránya miatt.

De azt mondják az okosok ettől a fajtától már mindegyik jobb.

2012. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!