Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne számomra az...

Melyik lenne számomra az ideális motor? Segítség kellene motorosok?!

Figyelt kérdés

Robogó vásárlás előtt állok és megvan a 2 kiszemelt áldozat:


Piaggio Skipper 125ccm /2T (léghűtés,jó állapot,hibátlan)

vagy Aprilia Sr 50 (víz,jó állapot,hibátlan,ha ezt venném akkor majd később 70ccm lenne)


Piaggio-n gondolkoztam sokat mivel közelebb is van,olcsóbb is (bár "csak" 8e. ft-al) na meg azért is mert: 125ccm-es ,így lehet hogy jobb lenne a gyorsulása,jobb erőben van mint az 50es Aprilia!


Az aprilia most kapott új cuccokat (új szimering,új hajtókar,Hebo sportlégszűrő,)


Nem tudom melyik lenne az a robogó amelyik dinamikusabb (gyorsulásra jobb...)


Ti melyiket vennétek?


Bár ami még lenne: Simson S51 (70ccm),jó állapotú

vagy Piaggio Nrg Mc2

vagy PGO T-Rex (ez is 125ccm)


segítsetek ,hogy jól döntsek! Köszönöm!



2012. febr. 2. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos egy 125-ös 2,5ször nagyobb motor, mint egy 50-es. Ennek fényében a gyorsulásuk ezeknek lesz jobb:) Egyértelmű, hogy melyiket választanám, bár a B-s jogsi szűkít a lehetőségeken:D Ha már van A-s jogsid, akkor inkább 125-set vegyél szerintem:)
2012. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WhiteLabel ***** válasza:
aprilia és a piaggio blokkja ugyan az. természetesen ha ugyan arról a köbcentiről beszélünk, viszont haverom vizsgáztat és azt mondta hogy valószínű lassan behozzák az 50esekre is a rendszámot, akkor viszont dobhatod a kukába mert kutyának nem fog kelleni az 50esként használt 125.
2012. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
simson
2012. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!