Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kezdjek vele?

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
BMW 316i Compact-ról van szó, és az lenne a gond hogy nyikorog az ékszíj.Onnan tudom, hogy egyik napról a másikra amikor elkezdte akkor rendes szervízben egyszer cseréltek rajta ékszíjat, azután is csinálta.Másodjára szerelőmhöz vittem el, ő is cserélt rajta, és vele együtt görgőket is.De ezután sem hagyta abba.Elvittem egy harmadikhoz is, és azt mondta hogy csúszik az ékszíjam.Öntött egy flakonba kevés vizet, és oda öntött belőle egy kicsit.Pillanatnyilag el is hallgatott, aztán ahogy elpárolgott újra nyikorgott.Nem tudom mit kezdjek vele mert nagyon zavar.Mikor már ment egy 20km-ert abbahagyja.Csak ha el akarom adni kissé zavaró lesz indításkor hogy mi ez a fülhasító nyikorgás...Nem akarok magyarázkodni.Valami tanácsot ha tudtok.
2012. jan. 29. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Told kicsit hátrébb a generátort és húzd meg a csavarjait, hogy feszes maradjon.
2012. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És esetleg megpróbáljam a szilikon spray-t?
2012. jan. 29. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
száraz szappannal kend be
2012. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szilikon spraytől lehet jobban fog csúszni.

Viszont lehet kapni ékszíjra való sprayt. Elég jó cucc, egy enyhén csúszó ékszíjat is simán megfog miután befújtad vele.

2012. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!