Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autókerék centírozásnál...

Autókerék centírozásnál kérhetem hogy a kerék belsőfelére kerüljön a súly, vagy számit az hogy melyik felén van?

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én javaslom hogy kérdezd meg az ottani szakembert hogy ő mit javasol, mert ők pontosan tudják hogyan kell, ezt csinálni.
2012. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérheted, de akkor vét a kiegyensúlyozás alapelvei ellen.

A dinamikus kiegyensúlyozáskor kerül hol belülre, hol kívülre, ahol szükség van rá, nem lehet megválasztani, helyettesíteni..

2012. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Centrírozni küllőset szoktak. Amire sújt pakolnak az balanszírozás.

Egyébkéni én is úgy tudom hogy nemnagyon lehet válogatni. Oda teszik ahova kell.

2012. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Centrírozás...


Könnyűfém felniknél szokták a ragasztott súlyokat a belső oldalra tenni, de ott is kell néha a külső és a belső szélére is tenni...

Valahogy így:

[link]

2012. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eszedbe ne jusson a belső felére tetetni! Feltételezem az abroncs belső felére gondolsz. Nekem levált, és csak a 2. szerviznél jöttek rá, hogy mi a probléma, mi a kerékből jövő hang. Olyan csörömpölő hangot adott, ahogy nekiverődött a felni falának, hogy rémes volt hallgatni. A gumit le kellett fejteni, majd vissza, újbóli centírozás... Maradjon csak a kerék belső részén, a felni külső felületén.
2012. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!