Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T vagy 4T melyik jobb?

2T vagy 4T melyik jobb?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy robogót, de van 2T meg 4T-ben is de nem tudom hogy melyik a jobb... Melyik fogyaszt többet vagy melyik erősebb.?

2012. jan. 28. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:

4T:Kevesebbet eszik, bárnem is megy sehova.Mire felgyorsulsz 50-re, addigra ott a következő lámpa.Szinte az összes 50-es 4T blokkot kínában, vagy Tajvanban gyártják, ezért nagyon nehéz minőségit találni.

2T:Kicsivel többet eszik(most ne az aeroxbol induljunk ki, mert az bekéri a 4-5lityit is, hanem mondjuk egy piaggio nrg-ből)ez ollan 2-3litert jelent, cserébe megy, mint a rakéta.A legtöbb robesz olajtartályos, szóval nem kell kevergetned az olajat, am meg a 4T-nek is kell motorolaj, csak lényegesen kevesebb.Remélem segítettem:D

2T power!!!

2012. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utolsó látom tese értesz hozzá... a 4 T-be cserélni kell az olajat az nem eszi mint a 2 T ...
2012. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 4t nem eszi az olajat jó esetben.

Az 50-es 4t csak 2-3 liter között eszik, a 2t meg 3-4litert fogyaszt de ehhez még hozzá jön a kb 1000 kilométerenkénti 1 liter olaj ami kb 2000ft.

A 4thez kétlem hogy 1 liternél több olaj kellene és szerintem nem is kell 1000 kilométerenként cserélni azt a kb 2500ftos olajat.


Ha nem élménymotorozásra kell a robogó akkor a 4 t a jobb mert nagyobb az élettartama és kevesebbet fogyaszt. Ráadásul környezetkímélőbb de ez nem igazából érinti a tulajdonosokat.

2012. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A T4 az gyengébb de kevesebbet fogyaszt. És nem kell olajat adagolni az üzemanyagba és szebb a hangja is de ez nemide tartozik.

A T2 az többet fogyaszt mindíg is mint a 4ütemű. És olajozni kell a benzint. Viszont gyorsulásba jobb.

2012. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.És ki mondta, hogy eszi?
2012. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... amúgy egy Gilera Runner 180-ról lenne szó.:)
2012. jan. 28. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Énis ajánlom, hogy négyüteműt vegyél, mert a tököm tele van az este tízkor fejhangon motortriciklit húzató gyerekekből!
2012. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat nekem volt aegy Garelli 3 sebesseges "robogom" es 1 Litert evett 100-on!!! nem vicc megmertem tobbszor is 3 literes a tankja es 300 kilometert tettem meg egy tank benzinnel. Es 2T...igaz majd 30 eves..
2012. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!