Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz átalakítani egy 2000-es...

Nehéz átalakítani egy 2000-es évjáratú Opel Omegát balkormányosra?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy vágás, fúrás nélkül megoldható?

2012. jan. 27. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Annyira nem nehéz, ha jól sejtem már ennek a tűzfalán is ki van képezve mindkét oldalon a szükséges lyuknak a helye.

Kell hozzá egy új müszerfal, szakértelem és idő ( meg lehet egy két dolog ami nem szimmetrikus ).

Ismerősnek ilyen Focusa van, nem mondani meg róla , hogy az is jobbkormányos volt.

2012. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elnézést hogy idepofátlankodok de árban ez mennyi lehet körülbelül?
2012. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt! Én most vettem egy jobbkormányos omegát 250.000ft-ért hibátlan állapotba. Viszont nekem van itthon egy magyar papiros, ami jó lesz az átalakításhoz. Ezt én 700.000 ft-ért vettem régebben, akkor is elég romos állapotban, de most egy baleset miatt törött. Én ahogy számolgattam 950.000 ft+ kb 100.000 ft egyéb csere alkatrészek. Összerakni mag saját magam fogom. Autószerelőnél meg egy ilyen procedúra nem magyar fizetéshez való!
2012. jan. 27. 17:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak meg köszönöm!
2012. jan. 27. 17:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Első gond az, hogy a karosszériát legálisan nem cserélheted ki. Az alvázszámot áthegesztheted a tiedből, de az azért rizikós.

A második, hogy elég sok dolgot kéne ott alakítgatni. Futómű, kormánymű, ezek rögzítési pontjai a kasznin, műszerfal, lámpák, meg a fene tudja. Nem véletlenül adják az angol autókat olyan olcsón.

2012. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vettél volna régebben 700 ért egy töröttet, hanem most keresgélnél valami papír nélküli nyugatról behozott/lopott/lefoglalt kocsit, lehet feleennyi lenne a vége :(
2012. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Átheggesztett alvázszámmal is simán át lehet tolni műszakin, még az NKHnál is.
2012. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Amikor 700 ezerért vettem a magyar papirost, annak csak fényezési hibái voltak. Tavaly novemberben meg egy balesetet akartam elkerülni, de végül csak sikerült. Utána egy ismerősömnek kölcsönadtam az autót, az meg egy parkolóban legyalulta a fél oldalát.


Így hát úgy döntöttem veszek egy komplett autót és megcsinálom. Egyedül abban nem vagyok biztos, hogy a kormányműnek megvan-e a helye a túloldalon is? Mert teljesen ugyanaz a kasztni csak az embléma más, meg a kormány helye.

2012. jan. 27. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a motortérből nézel a tűzfalra, akkor rögtön feltűnik megvan-e a helye ( na van rajta hangszigetelés, akkor mögötte).
2012. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azert nem lesz ez olyan egyszeru mit gondolod mert ugyan megvannak a bal kormanyos cuccai,de abba belegondoltal mar hogy a kabelezestol kezdve minden szart cserelni kell?.............ez nem olyan egyszeru jatek mint gondolod de ha ilyen bator vagy csinald....
2012. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!