Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél 2 személyes autót úgy...

Vennél 2 személyes autót úgy hogy mellette nincs még egy (4v.5 személyes) autód?

Figyelt kérdés

5 személyes autó azért lenne jó nekem mert a jövőben lesz olyan munkám ( nem sok, nem is főállás) amihez kell az autó és a hely hogy beférjenek a cuccaim. Szüleim kocsijával is meg tudom oldani de úgy nem olyan rugalmas a dolog mert ők is használják.


Nagyon tetszenek a sportkocsik. Szeretnék valami régebbit csak ezek (pl MX5) 2 személyesek ami nem lenne probléma mert sokszor egyedül vagy másodmagammal mennék. De sportkocsival nem lehet pl egy létrát elvinni.

A másik ami aggaszt hogy ha már nem kell akkor milyen nehéz eladni. Van rá kereslet? Bár kevés van belőlük, még így is annyiba kerül mint egy korabeli BMW


2012. jan. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen autóm van, szopok is azóta...cuccolni nem lehet, maximum a közértből az árút....


viszont az élmény...az pótolhatatlan...


van aki úgy oldja meg, hogy vonóhorgot tesz rá...ez még elmegy, mert akár a yachtodat is húzhatod, vagy a versenymotorod...de tetőcsomagtartót...az már durva... az eszedbe ne jusson...csak max vonóhorog...néha utánfutó...

2012. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a vonóhorog nem is rossz ötlet :)
2012. jan. 27. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
jól fogsz kinézni mikor az mx5-tel húzod a wartburgkerekes ponyvás utánfutót :D
2012. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!