Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire érdemes odafigyelni...

Mire érdemes odafigyelni Peugeot 206 vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Milyen tipushibák fordulnak elő gyakran, amire érdemes odafigyelni?
2012. jan. 27. 01:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én szervízbe dolgozok .Francia autó szép ,de én se vennék ilyet .Minden autó elromlik mind1 milyen márka.Hátsó hídja típus hiba, ha megnézed hátulról az autót akkor a hátsó kerekei befelé állnak akkor a híd felújításra szorul ami köbö 100000 huf. Ha beteszed a kerék belső oldala és a sárvédő közzé a kezed és van hely a kezednek és még van 2 centi mozgása a kezednek akkor az még jó.

Én inkább Opel Astra F vennék 8 szelep motorral 1,4 vagy 1.6 benzinest. Örök autó ,ha szervizelve van rendesen.

2012. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért azt se felejtsük el, hogy a francia autók az egyetlenek a Földön, amit, ha nulla kilométerrel veszed meg a gyártótól, mész a pénztárba fizetni, mire beleülnél 5 perccel később, hogy hazavigyed, addigra már el kezdett rozsdásodni az alja...

A Peugeot 206 fő tipushibája, hogy Peugeot 206. Különösen, ha a km-számláló vissza van tekerve 100ezer km-t.

2012. jan. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Apám autókkal kereskedett (Magyarország - Olaszország) és ő sem ajánl egy francia autót sem. Pár éve Toyotán él, nekem pedig egy Opel Vectra C 16V 1.6i autóm, annak pedig két hibája van: Ecotec motor eszi az olajat, illetve a kézifék gyengén fog (ez inkább az én hibám, parkolásnál mindig behúzom).


Nagyapám Egy kicsi, régi Opel Corsa 1.4-t vezetett utolsó éveiben, amit megkaptam fél évre, annak se volt kutya baja, viszont egy nagy eső után a kézifék beállt (spontán alvázmosás egy kikerülhetetlen tócsában).


Volt tesitanáromnak Opel Astra (B?) 1.4 volt, az is átment hegyen-völgyön.


Szóval Opel forever!

2012. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
udv en egy peugeot 206 sw 1.4 diezel autot vettem vagy 2 honapja hat megkell mondjam hogy nagyon megbantam.elso sorban azt vettem eszre hogy ahoz kepest hogy a tuldicsert francia motorokhoz kepest nagyon hangos a motorja az olajcsere ellenere a masik azt vettem eszre hogy mar kezd csuszni a kuplung a belsejerol nem is beszelek ami zorogheg az zorog es kopog is egy szoval nem erte meg az arat (700000 ft)a tesom vett egy renault megant 1.5 dci mar fel eve hat megkell mondanom abszolut tokeletes plusz 150000 raforditassal ja es elfelejtettem a lengescsillapitorol irni az brutalis egy fekvorendoron atmenni ojan mintha aknara mentem volna de a fogyasztasa az tokeletes na ennyit a jol belevalogatott peugeot 206 sw 1.4 hdi rol
2014. jan. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!