Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ez az autó? Biztonságos?

Milyen ez az autó? Biztonságos?

Figyelt kérdés

Ford F650


Egyébként ez még személygépkocsinak számít? Vagy mi ez?

Ha nagy egy autó az egyenlő azzal, hogy erős is és biztonságos?


Szerintetek egy ekkora autóval lehet közlekedni Budapesten? Elfér egyáltalán a kisebb mellék utcákban? Lehet vele parkolni normálisan?


2012. jan. 26. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyet szeretnel venni? sokat eszik, a kis budapesti utakon nem fer el autopalya mezei ut ajanlatos,

oszinten eleg draga lehet, es nagyon nagy ebben lakni lehetne, es szerintem b kategoras nem is eleg ra min c

2012. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy nagy, még nem jelenti azt, hogy biztonságosabb is.

Persze ha egy biciklist ütsz el vele,kisebb az esély hogy te is sérülj, de az egyenlő feltételek mellett lehet, hogy egy kisebb autó sokkal biztonságosabb.

Ez az egyenlő feltétel mondjuk egy stabil fal. Az alváza felépítményűek rendszerint rosszabbul szerepelnek a törési teszteken.

Lehet, hogy személyautóval ütközve relatíve biztonságos, de lehet, hogy egy fiatal fa már kifog rajta.

Főutakon sem fér el.. és a 3,5T-s korlátozás és érvényes rá.

Mellesleg tárolni sem biztonságos, amennyit fogyaszt, akkor a tankja van, hogy az etnikum már ugrásra kész ha meglát egy ilyent, hogy leszívja a gázolajat.

2012. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is úgy gondolom, hogy szinte lehetetlen vele közlekedni. Az egyértelmű, hogy sokat fogyaszt és nem ajánlatos a nyolc kerben leparkolni egy ilyen autóval... :D


Amúgy valamilyen "különlegessége" vagy specialitása van? Gondolok itt olyasmire, hogy kirándulásra kifejezetten jó, vagy teherszállításra...ilyesmi? Vagy van egyáltalán bármi értelme ennek az autónak, vagy csak ilyen luxusautó, amivel villogni lehet?

2012. jan. 26. 12:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy pl miben különbözik egy Hummertől? Mondjuk Hummer H1-estől. A Hummer-el könnyebb lenne a Budapesti közlekedés, mint egy Ford F650-essel? A Hummer amúgy nekem szimpatikusabb, csak egyszerűen nem tudom elképzelni a parkolást, ilyesmi... A Hummer kisebbnek tűnik ennél a Fordnál nekem. És azt viszont biztosan tudom, hogy a Hummer elég biztonságos, a törésteszteken is jól szerepelt.
2012. jan. 26. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
a hummer elbujhat emelett, pedig az sem kicsi, ez az auto amerikanak van tervezve, mostani uzemanyag arak mellett, nagyon koltseges a fentartasa, a hadsereg, kulombfele szervezetek hasznalnak, mi az elonye, nm is tudom, eleg sokan elfernek, massziv egy auto, olajkutat kell ra kotni, biztosan nagy a huzo ereje, a kisebb haszonjarmuvek elbujhatnak melette, meg a kisebb teherautok
2012. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!