Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozza a nyikorgó hangot?

Mi okozza a nyikorgó hangot?

Figyelt kérdés
Ha beindítom akkor hallom de nem folyamatosan, ha bemelegszik akkor abbahagyja. Gondoltam hogy a vezérműszíj miatt lehet hogy laza de azt sem tudom hogy lehet szorítani rajta.( Suzuki Swift 1.3)
2012. jan. 25. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ékszíj lesz a laza.

A legtöbb autó típusnál a generátort kell meglazítani, és feszesebbre venni a szíját. De bizonyos időközönként cserélni is szükséges.

2012. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a vezérműszíj ha laza, akkor már a szervízből tudósítanál, mert átugrott és annyi....az 1.3 as ha 2005 utáni akkor láncos...ha előbbi akkor szervíz...


neked a generátort hajtó szíjad picit fáradt...ilyenkor javasolt megnézni a korát, állapotát...vagy csere, vagy feszít...főleg ha klímás is, akkor sűrűbben...van ilyen szpray is, csak még nem vitt rá a kényszer...pedig az enyém is néha sír...

2012. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

19:31!


Ne kezdjünk már el szuzkázni, könyörgöm!

Nekem is az van, sajnos pedagógus-fizetésből ennyire futotta :-(

2012. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Száraz szappan is elmulasztja a nyikorgást.

2012. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek.
2012. jan. 27. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!