Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga? Gyakorlott...

Forgalmi vizsga? Gyakorlott vezetők és akik már átmentek, adnátok pár tippet?

Figyelt kérdés

Egy off kérdés:

Honnan tudom, hogy főútvonalon vagyok? (A sárga tábla, és azon kívül, hogy benéznék a keresztező utcákba van-e háromszögük.) Főútvonalon csak a gyalogosnak adok elsőbbséget (a zebránál)?


Oktatóm nagyon megijesztett, azt mondta 10-szer hibázhatok, de akkor is csak ilyeneket, hogy "nem vettem észre egy parkolási lehetőséget" "a kormányt nem megfelelően fogom és/vagy tekerem" ami számomra elég hihetetlen...


Akik forgalmin már buktat: min csúsztatok el?


Előre is nagyon köszönöm!


2012. jan. 24. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Segitség kérdez felelek. Kresz-elsősegély-forgalmi vizsga -stb?

kérdez felelek,elsősegély-kresz forgalmi vizsga ....minden ami autosiskola és jogositvány?:)

ez az én forumom itt kérdezhetsz mindenről .

2012. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Akinek csak a "B" kategóriás forgalmi vizsgalap kellene:

[link]


(Én is ma megyek vizsgázni, 12:20-kor... Gondoljatok rám! :))

2012. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nah utolsó ? Mi volt? Sikerült?
2012. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem sikeres volt. Teljesen hibátlanul... Ha nem hiszitek, akár képet is mutatok a vizsgalapomról... De egész jó volt a hangulat, semmi para... Elvolt az oktató a vizsgabiztossal, elbeszélgették az utat végig. Bár nem kellett végigülni az 55 percet, kb 40 perc után azt mondták, vissza is mehetünk... :)
2012. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Utolsó és a 02-01 09:14 voltam! :)
2012. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Javítom magam... Én voltam a legutóbbi és a 07:51-es is, a vizsgázó... Fránya számok, elnézem őket! :D
2012. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!