Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes enyhén sérült autót...

Érdemes enyhén sérült autót venni?

Figyelt kérdés

egy aránylag fiatal 3 éves chevrolet lacettiről van szó. a leirása szerint borult, amit képek is bizonyitanak, a kérdésem az lenne, hogy érdemes-e igy megvenni egy sérült autót és később kijavitani a hibákat? vagy jó nagy butaságot csinálnék vele.

itt egy link amennyiben vki segitene a válaszával és szánna rá egy kis időt: [link] előre is köszönöm a válaszokat.


2009. máj. 26. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokba kerülne a javítása a karosszériának.Ha csak a motorháztető lenne sérült, akkor nincs akkora gond, de ez alaposan összetört és nemcsak a cserélhető elemek.És a vákuum igazítás sem játszik.Hagyd, szerintem.
2009. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék nagy butaságot írni, de szerintem a 4 ütemű motoroknak nem igazán tesz jót az ha fejjel lefelé vannak.
2009. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék meg borult autót, nagyon költséges lenne a javítása.
2009. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne vedd meg,nagyon sokba kerülne mire megcsinálnák.elemcsere,annak lefujása,munkadij.ráfáznál vele az tuti.ráadásula z ele a nagyobb gátz,amig nem csináltatod meg ,nem tudsz vele járni,mert igy nem lehet,hoyga motorháztetöd ilyen.szerintem nézz másik után
2009. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok...a szomszédom karoszéria lakatos,megnézte ,azt mondta eza z autó nem az enyhén sérült kategoriába tartozik.egyébkémt ha érdemes lenne megcsináltatni,akkors zerinted a gazdája eladná?
2009. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

sose lesz olyan mint gyárilag, az utángyártott elemek nem nagyon passzolnak.

ha nagyon érdekel a kocsi akkor vigyél el egy szakembert hogy felmérje hogy mennyi lenne a javítási költség és ha javítás plusz az autó ára nem haladja meg egy ugyan ilyen típusú, korú, felszereltségű, sérülésmentes autó árát akkor lehet hogy érdemes megvenni

2009. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. akkor hallgatok rátok és nézelődöm tovább.
2009. máj. 26. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked adják ajándékba, akkor se fogadd el!!!
2009. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!