Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "A" kategória korlátlan,...

"A" kategória korlátlan, valaki elmondaná a részleteket?

Figyelt kérdés

21 éves múltam, tudtommal lerakhatom az "A" kategória korlátlan-t, B kat-om már megvan 17 éves korom óta, emiatt az elsősegélyen gondolom nem kell részt vennem de gondolom ugyanúgy kell minden.

Soproni vagyok és itt ahogy nézegettem az árakat, közel 160k az "A" kat. ez nem tudom mennyire irreális, és más városokba mennyibe kerül?

Erősen gondolkozok, hogy körbe nézek a közelbe pl. Győr és ha olcsóbb akkor felvonatozok aztán lerakom ott.

Ha valaki leírná miből áll az "A" kat és , hogy mik a költségek a teljes összeg mögött azt megköszönném.



2012. jan. 8. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméleti oktatás (gyk KRESZ)

Gyakorlati oktatás (tavasztól rutin és forgalom összevonva)


Ezeken felül


KRESZ vizsga

EÜ vizsga (ha van B kat akkor nem kell!)

Összevont forgalmi vizsga

Orvosi alkalmassági (ez sem kell ha van B katod)


És ennyi.


Nekem ennél sokkal olcsóbb volt eddig. (elmélet már kész, gyakorlat jön)


13.000 FT volt az elmélet + KRESZ vizsgadíj (4600 ft)

2000 Ft a gyakorlati vezetési órák száma. Eddig úgy volt, hogy 27 órát kell vezetni (ez 54.000 lenne), most az új rendszerbe nem tudom hogy lesz.

Illetve a forgalmi vizsgadíjat sem ismerem még, de tippre 16-17e környékén lesz.


Tehát előreláthatólag összesen 13000 + 4600 + 54.000 + 17.000 = 88,600

2012. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hol raktad le?

Motorbérléssel együtt érvényes ez az összeg?

2012. jan. 10. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

XVII. kerületben a helyi autósiskolánál (megmondom őszintén nem is keresgéltem, hogy hol mennyi).


Igen, motorbérléssel együtt - ha saját motort viszel akkor óránként pár száz forinttal olcsóbb (de 420 forintos benzinár mellett majd hülye leszek, mert a saját motorba az oktató nem önt benzint...)

2012. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!