Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit csináltatnátok meg az...

Ti mit csináltatnátok meg az autón?

Figyelt kérdés
Van egy Opel astra F-em 99-es szedán 1.6-os benzines motorral. Van 200.000Ft amit rá tudnék költeni. Ti miket csináltatnátok meg rajta? Motor fel van újítva, kaszni nem rohad, fékek frissen szervizelve, új alufelnik/gumik vannak rajta, hifi is van és tank is tele van:) Ezenkívül miket csináltatnátok meg rajta vagy vennétek hozzá? Amúgy egy 19 éves srác vagyok:) Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. jan. 7. 00:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Félretenném a 200 rongyot, arra az esetre, ha valami baja lesz.
2012. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj vele semmit! Örülj, hogy van 200e Ft-od, rakd félre és kész! Majd lesz még annak jobb helye is! Autótuningra nem szabad költeni!
2012. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam :D Meg arra is, hogy lefóliáztatom az üvegeket, de nem tudom, hogy a "B" oszloptól előre szabályosan le lehet-e fóliázni. Azt tudom, hogy 75%-os fényáteresztésűnek kell lennie, de szabályos-e ezt előre felrakatni műbizonylattal? Plussz az első szélvédőre napellenzőcsíkot rakatni. Arra a klasszikus zöldesre gondolok.
2012. jan. 7. 00:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, attól tényleg sokkal jobban fog menni az autó, meg a csajok is jobban szeretik a napellenzőcsíkos astrákat. Ja, és ha tényleg elromlik valami az autón, akkor csak leszeded a fóliát, eladod, és az árából megjavíttatod az autót. Tökéletes!
2012. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne költsd el egy ilyen korú autónál előbb utóbb úgyis megint előjön valami,ráadásul a mai benzinárak mellett legalább tankolni is tudod elmész vele nyaralni kicsit vagy ilyesmi szerintem is felesleges tuningra költeni ha ilyen jó állapotú az autó.
2012. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

ma 08:56

Na pont te rád nem voltam kíváncsi. Nem tudom mi a f@szért kell egyből flegmázni, ha valaki valamit szeretne. És ha az a bajod, hogy ennyi idősen van autóm és még pluszban pénzem ja és még iskolás vagyok akkor elárulom, hogy nem iszom alkoholt, nem cigizem, nem drogozom, és nem szeretek bulizni. És nem csajozni akarok vele mert pont leszarom, hogy a csajoknak bejön-e a kocsi vagy nem. A csíkokról meg annyit, hogy nekem tetszik és kész.

2012. jan. 7. 10:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit hisztizel. Ha neked tetszik a csík, csináld meg. Mit kell emiatt nyafogni? Te kérdezted mások véleményét, én elmondtam az enyémet.
2012. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne központi zár vezérlő akkor rakatnék bele.

Ha van elektromos ablak akkor ablakemelő modult is raknék( így ha lezárod a kocsit akkor felhúzza az ablakokat). Ez így max 30.000ft.

A hifi hülyeség, azt eladnám és az árából már meg is van ez a 2 dolog.

Ablaksötétítés nem néz ki jól mert a melletted lévőket nem sötétítheted és nagyon béna ha az tök világos, a B oszlop után meg full sötét, ráadásul a hátsó ablakon nem látsz ki este tolatáskor ha le van sötétítve.


Én inkább egy fiatalabb autóra gyűjtenék.


Persze mindenki mást szeret. Én azt szeretem ha vmi jól néz ki és jól megy, tehát nálam az a szempont hogy minél fiatalabb legyen az autó.

2012. jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eldöntheted, hogy inkább kinézetre pofozod ki a járgányt, vagy dobsz még rá kicsit a mocira. Mondjuk kinézetre cserélném a lámpákat, esetleg a tükröket. Mondjuk vehetsz belőle plusz alkatrészt is, minden eshetőségre felkészülve. :)
2012. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Erre költheted a pénzt:

Előre ,hátra tuning lámpák

sportkipufogó rendszer

sportlégszűrő

sportgyertyák

csipp tuning

toronymerevítő

sportkormány

sportváltó gomb-króm kerettel

napfénytető(ha még nincs)

karbon fólia a motorháztetőre

új szőnyeg(momo,recaro)

alu küszöbvédő

bontott klíma(ha még nincs)

Ezeket a neten mind meg tudod venni

2012. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!