Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » H1 55w-ban mit tudnátok Nekem...

H1 55w-ban mit tudnátok Nekem ajánlani ami k*rva jól világít? Nekem külön van az autóban a távolsági és a tompított. Szóval kettő pár kellene, melyikre milyen ajánlanátok amit jó?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2012. jan. 5. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó te hülye vagy?Milyen szines izzót a nightbreakernek ugyanolyan fehér fénye van mint bármely más halogénnek.
2012. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó te drága! Ezek szerint te raktad be az izzókat az autómba:D Szerintem te életben nem láttál még Night breaker plus-t. Google a barátod de azért linkelek neked egyet és nézd meg, hogy maga az izzó nem fehér csak a fénye fehér.

[link]

Meg különben is minek venne 5-6-7 ezerért refibe izzót, ha negyedannyit nem tudja használni? Bőven elég bele 3.000-3.500Ft-os

2012. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te idióta azt nem is mondtam hogy maga az izzó fehér lenne én azt írtam a FÉNYE fehér.Lesz@rom te milyet teszel bele nekem 40-50% al olcsóbb minden az unixban szóval én sem adok ki érte 5-6 ezret.Tanulj meg szöveget értelmezni.
2012. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!