Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak a Ford gyárt fűthető...

Csak a Ford gyárt fűthető szélvédős autókat?

Figyelt kérdés
Ford Mondeo-m van és nagyon jó hogy fűthető a szélvédő.Nem nagyon találtam olyan autót amelyik rajta kívül fűtött első szélvédővel rendelkezik vagy van másik márka is?

2012. jan. 4. 09:56
1 2
 11/19 dizus ***** válasza:
Szerintem azért annyira nem általános extra,mint ahogy előttem írják!
2012. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

15:54

Amúgy a (legtöbb) Mondeóban is van a hűtővíz körébe beépítve 3 izzítógertya féle technika amit +5 fok alatt magától bekapcsol szóval itt is van meleg 1 perc alatt

2012. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#19:26 :

Igen elsőről ( azért is írtam, hogy középkategóriától felfelé). Pl: '86-től a 7-es BMW-hez ( E32 ) is rendelhető volt a fűtőszálas első szélvédő. Ugyanígy rendelhető a Chevrolet Captiva-hoz, Hyundai Tucsonhoz, Alteahoz, Outlanderhez is, LandRover/RangeRoverekhez, Avensishez, Rav4hez stb...

2012. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nálam egy gombbal kell bekapcsolni a szélvédőfűtést nem automatikus mivel +5fok alatt még nem fagy le a szélvédő.

Akkor visszatérek a kérdésemhez:Tudtok olyan autót amibe gyárilag be van szerelve a szélvédőfűtés és ezt használt autóra gondolom nem új autóra mert azt nem fogok venni soha.

2012. jan. 4. 19:53
 15/19 anonim ***** válasza:
ha elolvasod, még egyszer akkor látod, hogy én azt írtam, hogy a hűtővíznél van ez a +5fokos a téma, kocsik meg már lettek felsorolva előtem
2012. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hjah, felsoroltam egy csomó autót, amiben van szélvédő fűtés ( ha újkorában megrendelték bele ). Felmész a hasznaltauto.hu-ra, a részletes keresőben lehet fűthető szélvédőre szűrni.
2012. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 viktor71 válasza:
Vegyél inkább HeatShot-ot. Sokkal jobb mint a fűthető szélvédő és utólag is be lehet szerelni bármilyen autóba.
2013. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 viktor71 válasza:
2013. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha bekapcsolod a szélvédőmosó folyadék melegítését, és ráspricceled a szélvédőre, A szélvédőmosókaron lévő lefagyott gumiknak biztos jót teszel ezzel.
2020. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!