Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak a Ford gyárt fűthető...

Csak a Ford gyárt fűthető szélvédős autókat?

Figyelt kérdés
Ford Mondeo-m van és nagyon jó hogy fűthető a szélvédő.Nem nagyon találtam olyan autót amelyik rajta kívül fűtött első szélvédővel rendelkezik vagy van másik márka is?

2012. jan. 4. 09:56
1 2
 1/19 dizus ***** válasza:
Van még egy pár márka csak nem jutnak eszembe.A VW az biztos,nekem is olyan volt!
2012. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nekünk 2.2-es S-max van, abban is benne van az első szélvédő fűtés


más autóról még nem hallottam


am hogy szuperál a mondeo? most akarunk venni egy újat :D

2012. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ja! nekem is ez a fő indok amiért nem cserélem le a mondeót, majd ha találok másik ilyen full extrás használt kocsit ilyen áron, majd akkor (talán)
2012. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem egy 2003-as van de le akarom cserélni ha lesz úgy lehetőségem de az Insignia és az új Mondeo között tanakodom de a szélvédő miatt a Ford lesz sztem a nyerő
2012. jan. 4. 15:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Fűthető szélvédő miatt ragaszkodni egy márkához? Jártam céges mondeóval , de a renault laguna elektromos vízmelegítős megoldása hamarabb lekapta a jeget, plusz fűtésem is volt 1 perc alatt.
2012. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem csak a fűtött szélvédő a fontos,nekem nem jön be a francia autók belseje.
2012. jan. 4. 16:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez a módszer szerintem bármelyik hasonló kategóriás autóban benne van , vagy kérhető, vagy nagyon egyszerüen beszerelhető. nekem a fiat bravomban is van.
2012. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kb az összes közép/felső-közép kategóriás autóhoz( és e felett ) lehet kérni vásárláskor ( ha nem alapfelszereltség).
2012. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#7 milyen ez a vízmelegítős megoldás?Utólag beszerelhető?Mennyibe van kb?
2012. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

17:55

pont az lenne a kérdés, hogy melyik autókban van még benne? de ugye az első szélvédőről beszélsz te is?

2012. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!