Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új forgalmi vizsga?

Új forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, az új forgalmi vizsga összevonva a rutin és a régi forgalmi. Viszont nekem már megvan a rutin, tehát velem szemben elég igazságtalan, hogy egyszer már megfizettették a rutin árát, de most mégis ki kell fizetnem a 7 ezerrel magasabb árat, ráadásul nehezebb is a vizsga. Miért nem lehet azt megcsinálni, hogy aki már letette a rutint, az a régi rendszerben vizsgázik?
2012. jan. 1. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a világ, ez van, ezt kell csinálni.

Nem te válogatod meg, hogy mit mikor és hogyan akarsz.

2012. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, nincs mit tenni. Tudtommal a legtöbb sulinál már nem vizsgáztattak olyanokat akik még a rutin előtt voltak inkább megváratják vele az újat hogy jobban kijöjjenek anyagilag. Ez iskola függő barátnőm ezért nem vizsgázott még rutinból.
2012. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Osztom, én is ebben a cipőben járok. Engem az zavar, hogy már elseje van és még semmi konkrétat nem tudok ezzel kapcsolatban. Abban bízok, hogy a vizsgabiztos - mivel már nekünk meg van a rutin - elnézőbb lesz, gondolok itt arra, hogy nem kell újra megcsinálni a rutin feladatokat. (Nem mintha gondot okozna, mivelhogy már egyszer megcsináltam, csak ugye idő szempontjából annyival kevesebb lenne.)
2012. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem már elég régen megvan a rutin, de eddig nem voltam olyan jó, hogy forgalmira menjek, il. egyszer próbáltam, de nem sikerült. Csak már annyira elegem van az egészből, olyan sok pénzt kifizettettek velem, már bánom, hogy elkezdtem. :(
2012. jan. 1. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Hohóó, pedig a jogsi megszerzése szinte semmi ahhoz képest, amit egy autóra rá (lehet) költeni... :)
2012. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy gondolom a dolgot mint te kedves kérdező.

Novemberbe csináltam meg a rutint. Méghozzá teherautóra ahol sokkal drágábbak az órák és a vizsgadíjjak.

És ezek szerint potyára dobtam ki azt a rahedli pénzt.. :(

De hogy őszinte legyek nem csak a pénz idegesít hanem ,hogy potyára kínlódtam át magam az egészen. És ez elszomorít :(

Valahogy olyan érzés ez nekem mintha kitanulnék egy szakmát éveken át vérrel verítékkel és utána meg mindenkinek csak úgy odaadnák. Idegesítő!

Olyan sok időm energiám elment rá ,hogy még az is értelmesebb lett volna ha elmegyek és elbulizom azt a pénzt. Gondold el hány rutinom volt idáig...

2012. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Legyél már egy kicsit talpraesettebb. Régi rendszer szerint írtad alá a szerződést nem? Akkor aszerint kell eljárniuk is. Velem is ezt akarták 2 éve csinálni, de megmondtam h ne mert nem ezt írtam alá. Azt mondták, hogy ez nem így működik. Csak meg kellett említenem a fogyasztásvédelemnek a nevét egyből kuss volt és régi rendszer szerint vizsgáztam és elsőre meglett minden. Sok sikert.
2012. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

utolsó:


Azt de megnézném ahogy a Közlekedési Főfelügyelőségnél a Fogyasztóvédelemmel pedálozol.


Nagyon kíváncsi lennék a heveny röhögőgörcsre, amit kiváltanál...

2012. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: nem tudom, sikerül-e, de egy próbát megér.
2012. jan. 3. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:
sziasztok, uj rendzser szerint aki már tavaly vizsgázot rutinbol,az idén ugy mond érvénytelen mert ha 2 dolgot nézuk egybe vonták akkor most neki ujból kell csak élesben forgalomban csinálnia...hát vizsgáztál a semiért.nekem kedden lesz vizsgám ,,,én ugy érzem rendszer váltos vagyok mert elkezdtem volt rutin leraktam kreszt másnap mentem oktatót keresni erre már rutin nincsen és kresznél már kis könyvet sem adtak ,ha nem késsőb kuldik el a sulinak ezért nekem még vezetnem sem lett volna szabad még nincsen kis könyvem ,de oktató rendes volt mondta gyere vezes sőt első órán már forgalomba vit ki.lényeg van két feladat nehezek mert se vonalra érni kerékkel nem szabad tolatáskor sem a felező vonalra hát érdekes és a 2 oldalra 40 cm nek is meg kell lennie.halotam sok a feljelentés nehezek ,és sokan buknak meg .
2012. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!