Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy üzemanyagszűrő és lambdaszonda csere?

Figyelt kérdés
Opel Astra f 1.4benzines 1992-es.
2011. dec. 18. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tízesből megúszod.
2011. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tízesből ku.rvára nem úszod meg. Az max az üa szűrőre elég. Lamdba-szonda 30-40E.
2011. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én lambdát 5000 ért vettem a bontóba azóta is tökéletesen működik és bemész bármelyik Unix vagy Bárdiba és pár ezer ft-ért van üzemanyag szűrő is.
2011. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha újat veszel akkor üzemanyagszűrő 1300-5000 között (gyártó, minőség függő ), a lambda-szonda 17000-50000 között ( szintén ).
2011. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És honnan veszed, hogy tökéletesen működik? Oszcilloszkóppal levizsgáltad? Mekkora a feszültség amplitúdója? Milyen a jel?
2011. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semmivel nem lett több a fogyasztás lomhább sem lett úgy viselkedik az autó mint régen innentől lesz@rom.Nem fogok 50 ezret kiadni egy újra az is biztos.Amúgy meg ahol én szoktam venni bontóban az alkatrészt ott bevizsgált darabok vannak némi garanciával szóval.
2011. dec. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Pffff :D:D:D

Bevizsgált darabok a bontóban? :D:D:D

Szerinted kiviszik a telep közepére az oszcilloszkópot, beindítják az autót és rákötik? HAHAHAHAHA

2011. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mint írtam is működik nem fogyaszt többet az autó innentől lesz@rom azt is de legfőképp a te ostoba véleményed ha te annyira hülye vagy hogy inkább 50 ezerért veszel egy újat ami jó esetbnen egy utánygyártott szar akkor ehez csak gratulálni tudok:D
2011. dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kedves kötekedős válaszoló arra gondolt, hogy nem feltétlen tökéletes, amit a bontóban vettél, mivel nincs kimérve potosan. Nekem is behalt anno 2 lambda-szonda, az ECU adott egy közép értéket, a hiányzó jel helyett, és nekem sem evett többet a kocsi....ettől még a két első szondám sz@r volt.

Nekem 41 000 volt a Bosch planár szonda darabja, ami azért nem utángyártott, mivel a gyári is Bosch.

2011. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó de annyira szar lenne ez a szonda ami benne van azért annak lennének jelei szerintem nem csak magas fogyasztás hanem erőtlen is lenne és nem erőtlen cseppet sem ugyanolyan mint a csere előtt volt.
2011. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!