Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Brutál egy gép nem? :D Mennél...

Brutál egy gép nem? :D Mennél vele suliba, pesten belvárosban?

Figyelt kérdés

[link] 0i_v8_luxury-5297189

:D- ezt nektek.

Mekkora lenne már, ha egy ilyen géppel mennétek suliba, nem? :D Bár biztos eszik 20-at 100-on de akkor is elég jól néz ki. :D Mondjuk most jönni fognak, azok akik szerint azoknak van nagy terepjárójuk akik kompenzálni akarják a kis f@szuk. :D de sztem kihagyhatatlan lenne számomra ha lenne rá elég pénzem+ a fenntartásra is. :D bye


2011. dec. 9. 18:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2011. dec. 9. 18:21
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább járnék akkor már Ifával. Az még hagulatos is. A kazettás rádióból meg üvöltene a szocizene.:D
2011. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én rotációs kapára csatlakoztatott futóval rajolnék a belvárosban :)
2011. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az IFA(ideiglenes forgalmi akadály) jó lehet, van is egy ilyen vicc. :D

Egy nő és egy férfi beszélget egy discóban. F: Szia cica, iszunk vmit? N:mivel jöttél? F: 2 ajtós 4000-es motorral, metálkék színű vadállattal jöttem: N:Na Porsched van? F: Nem IFA-m. :D vhogy így van nem találtam meg, megpróbáltam leírni. :D

2011. dec. 9. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szép ez a Hammer és simán járnék ilyennel , egy valódi amerikai autó, sokkal jobb mint a sokak által imádott sz@r suzuki.
2011. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig páran megcsinálják. Igaz anno az én osztálytársam csak egy M3-as bmw-vel járt (19 évesen). Csorgott a nyálunk.
2011. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azert az 'igazi amerikai auto'-tol ez messze van. Teny, hogy Amerikaban gyartjak, de ez elsosorban katonai jarmu volt, amit civil hasznalatra atalakitottak, de amikor azt mondod, hgy amerikai auto akkor a nagytobbseg egy Ford Mustangra vagy egy Dodge Challengerre gondol, nem ilyen fostalicskara, mar elnezest, ha valakinek a lelkebe leptem.

Amugy tenyleg IFAval sokkal viccesebb lenne suliba jarni. Ha meg iskolas lennek megtennem en is:)

2011. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én rotációs kapára csatlakoztatott futóval rajolnék a belvárosban :)



ezen behaltam :D:D:D

2011. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne...

Igazából nem aggódom, hogy rakétatámadás érne, szóval nem kéne Hummer. :)

Azért egy ilyennel parkolni sem semmi + ott a közlekedés maga a városban, nem erre találták ki.


Inkább valami sportkocsi.

(Amúgy a nagy járművek vagy munkára vagy valóban valamilyen kompenzálásra szoktak lenni.... :P )

2011. dec. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, most láttál először Hummert?

:(

2011. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!