Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami jó autóssuli Bp....

Van valami jó autóssuli Bp. Belvárosban vagy a 11. ker. -ben?

Figyelt kérdés

ami fontos: normális járműpark (értsd: nem kis szar buzukik, meg corsák, hanem nagyobb autók) értelmes, szakmailag felkészült oktatók (értsd: nem kajál és telefonál egész órán, valamint csak okkal üvölt) az ár sem utolsó, de ha minőséget kapok, akkor hajlandó vagyok kicsit többet fizetni.

valamint még egy kérdés: ha dízelen tanulok, akkor menni fog a vezetés benzinesen is?


2010. aug. 18. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ilyen nincs.


dízel-benzines közt nincs ilyen jellegű különbség..

2010. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen autós iskola. Kisebb városokban falvakban lehet de, hogy egész Budapesten nem találsz ilyet az tuti.
2010. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor legalább valami olyan helyet, ahol nem arra mennek, h lehúzzanak, és normálisak az oktatók. köszi.

a csiga jó? mert hallottam róla jót és rosszat is... az autóparkjuk mondjuk eléggé nagy.

2010. aug. 18. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz nagyobb autóval tanulni, ez miért jó?
2010. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maczi suli, Tétényi úton, Renault Thalia és Nissan Almera. Mindkettő benzines. Én ott tanulok és nagyon korrektek, csak ajánlani tudom. Az ár is nagyon versenyképes.
2010. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

azért mert ha pl. corsán tanulok vezetni, és a barátomnak X5-ös bmw-je van, akkor kb 20x meghúzom mire beparkolok 2 kocsi közé.

mindenki azt mondja, hogy nagy kocsin érdemes tanulni, kivéve akkor, ha egész életben kispolskival akarsz járni...


amúgy köszi. a maczi-t megnézem majd.

2010. aug. 19. 15:18
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:18

vagyok


Meglett az első forgalmi vizsgám lefizetés nélkül, 5 darab piszlics*é hibával :)

2010. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy te nő vagy (esetleg.. ebbe nem is merek belegondolni) ?

Mert akkor tanulhatsz akármin parkolni, úgyis reménytelen x)

2010. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!