Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vásároltunk egy új...

Most vásároltunk egy új autót. Mit szereltessünk bele lopásgátlás céljából?

Figyelt kérdés
az előző kocsinkban pajzs volt,most erre nincs akkora keret.nézte a férjem,hogy a cerberos valami hasonló harmad áron.van tapasztalata,vagy ötlete valakinek?

2011. dec. 7. 19:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

ma 01:11 lehet hogy en dilettans vagyok, de a batyam autoszerelo es tudja mit csinal. A motorterben elrejtette a fekete madzagot amit rakotott valamire es kepzeld a tolvajok kerestek de nem talaltak meg, ugyanis miutan kitortek az uveget es kiteptek az indito zarat a motorhaztetot is felnyitottak, amit azta nyitva is hagytak (nem akartak zajongani a lecsukasaval gondolom).

Persze hogy mindent el lehet lopni hisz a vontatos is siman elvisz barmit ha akar, de ezek a tolvajok pitianerek akik csavarhuzoval meg miegyebbel jarjak a kornyeket es amit lehet elvisznek. Mi pedig megtesszuk a tolunk telhetot, hogy megnehezitsuk a dolgukat!

2011. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
de egy amatőrt már elijeszt egy kormányzár vagy váltózár is simán...meg az amatőrök az inditásgátlót nem tudják megoldani, csak a profik. a profi meg ha akarja úgyis ellopja:) most egy ilyen rejtett kapcsolót is megtalál fél-1perc alatt. te attól meg nemfogsz felkelni hogy ő csendesen keresi a rejtett kapcsolót. úgyis megoldja:) hiszen valószínűleg profi autótolvaj. már ott tart a világ hogy az ebayen is lehet venni ilyen autófeltörő cuccot meg youtubeon is vannak autófeltörési tippek még a modern kocsikra is:) szóval aki van olyan okos és rákölt több 10ezret a biztonságra..:)hát hajrá..egyik barátom egy peugeot 205ösét törték fel úgy hogy észre se vette szinte! elvitték az üléseket meg a fejegységet meg a mélyládát, erősítőt.. de mindezt úgy hogy a barátom ráköltött egy csomó szarságra pl központi zár meg riasztó meg minden bizbasz..mégis úgy feltörték hogy al opott holmikon kívül semmi nyom nem lett volna arra hogy feltörték
2011. dec. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

18:14- esnek!

Azt írtad:

"01:11! Én pl.: azért rakattam rejtett kapcsolót a kocsiba mert a Kossuth rádióban egy (hozzád hasonló) sittes nyilatkozott... "


válaszom:

- Azért, mert te egy dilettáns ba*rom vagy, és nem tudod felfogni,

hogy egy rejtett kapcsoló, csak egy hozzád hasonló IQ nélküli alulművelt tuskót tud csak "visszatartani" attól, hogy elvigye az autódat?!!


-Természetesen kifejlett iparága van a legális zárnyitásnak is.

Ha kihívsz egy ilyen szerelőt akik pl. hirdetik is magukat a neten,

meg fogsz lepődni, hogy hány percen belül nyitják ki karcmentesen az autódat,

és hány percen belül indítják el úgy, hogy sz@rnak a rejtett kapcsolódra!!!


-Amúgy nem mindenki "sittes", akinek több esze van mint neked, és belátja, hogy nincsen ellophatatlan autó.


-Vagy esetleg azt gondolod, hogy az a sok tízezer autó, amit ellopnak,

nem rendelkezett semmiféle egyedi védelemmel???

A többtízmillás autókban drágább védelem van, mint amennyit te érsz az autóddal együtt,

és mégis elviszik, secperc alatt!!


-Végezetül nem sittes, hanem autóvillamossági szakember vagyok.

De természetesen nem kell rám hallgatnod, amikor azt mondtam, hogy minden autó elvihető.


Akik meg meghallgatják amit tanácsolok,

azoknak azt ajánlom, hogy valami EGYEDI MECHANIKUS védelmet találjanak ki maguknak!!

(De nehogy egy kínai lakattal rögzítsék majd, mert röhögőgörcsöt kap a tolvaj!)

2011. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók!köszönöm a válaszokat!érdekel a véleményetek,csak nem volta gépközelben.Egyébként egy új Skoda Octaviát vásároltunk,tudom,ez sokaknak csak egy "legyintés"de ha ellopnák,nem lenne másikra keret,úgyhogy féltjük,na.kedves utolsó:milyen egyedi mechanikus védelemre gondoltál?sajnos teljesen amatőrök vagyunk a témában,azért érdekelne.köszönöm mindenkinek a kedves válaszokat,ahogy látom azért megcsináltam a görögtüzet:)
2011. dec. 9. 16:27
 25/29 anonim ***** válasza:
Egyik Aug 20-i tuzijatek alatt kocsival mentunk a varosba es feltunk otthagyni (amig kisetaltunk a vizhez), igy a batyam levette a gyertyapipakat es berakta a tatyomba. Na azt az autot nem tudom hogy vittek volna el, hacsak nincs naluk tartalek gyertyapipa keszlet. Persze ez korulmenyes megoldas, de megoldas:)
2011. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Az egyedi mechanikus védelem azt jelenti,

hogy TI találjatok ki valamit, amit csak ti tudtok!!

Az elektromos/rejtett kapcsolós, csak a dilettánsok ellen véd, mint ahogyan a kormányra tehető is.

Egy új autónál, ha nem tudják 1-2 percen belül elvinni, akkor trélerrel viszik el és egy műhelyben már bármire van idejük bőven...


Látod, hogy az előző is magával vitte a gyertyapipákat.

Ez is egy használható ötlet alkalmanként, de napi szinten sajnos macerás.


Ha semmi ötletetek nincsen, akkor marad a "pajzs".

Abban kell bízni, hogy kevés tolvaj jár trélerrel.


Amúgy mindenkinek csak azt tudom ajánlani,

hogy csak olyan összegért vegyen autót,

aminek az esetleges ellopása, nem vágja földhöz anyagilag! !!

Arról nem is beszélve, hogy nem elég, hogy ellopják az autót, de az esetleges hitelt és a kamatait, még hosszú évekig lehet fizetni a banknak.


Amúgy a Youtube-on rengeteg autófeltörés található!!!

Így sajnos az is kedvet kaphat hozzá, akinek eddig az eszébe sem jutott, hogy feltörjön egy autót.

2011. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: A cerberos elég jó. Pl ha lemerül az akksi akkor is zárva tart, ellenben a pajzzsal. Meg én nem hiszek az ugrókódos távirányítókban, ilyesfajta rendszereknél. Meg tényleg jó az ára, és amit nyújt mellé. Gyakorlatilag szerintem ennyivel jobb is mint a pajzs (akku merülés, meg a kártya)
2012. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Én minden képen a Cerberost javasolnám mindamellett, hogy komplex védelmet nyújt de ráadásul még lehetőség van akár mobiltelefonos vezérlésre is ami teljesen automatikussá teszi a védelmet.

[link]

2013. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Cerberos Autóvédelem válasza:
Kedves Kérdező! Újragondoltuk és átértékeltük az eddig gépjárművédelmet, ezért eltértünk az eddig ismert és alkalmazott megoldásoktól, melyek nem átfogóan védték a gépkocsit. A CERBEROS Komplex Gépjárművédelmi Rendszer nem GPS alapú nyomkövető és nem autóriasztó, hanem védelmi rendszer, melynek saját elektronikus vezérlése és mechanikus működtetése van. A Cerberos magasabb védelmi szintet képvisel, mivel NEM távirányítós, passzív RFID kártya alapú, a motortérben a sebességváltót blokkolja. Manuális autóknál a kuplungot is hatástalanítja, a gépkocsi garanciáját nem sértve.
2019. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!