Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indulhat az autóm?...

Miért nem indulhat az autóm? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött,hogy .:

1.Sokszor nem indult elsőre az autó

2.Aztán volt,hogy néha nem indított csak indítózott

3.Aztán megint jó volt

4.Aztán leállítottam és nem akart beindulni csak körülbelül 8-10 perc után addig csak indítózott

5.Azután még ment rendesen pár napig

6.Azután megint nem akart indulni csak 40.perc után

7.Most már nem is indul be,nem is mindig indítózik hanem sokszor csak elfordítom a kulcsot és csend van.


2001 Renault Clio ,Új Akkumulátor,Új Önindító

A kulcs gyenge de csak nem ez tiltja le a rendszert :(

Mikor bedugom a kulcsot és gyújtásra teszem akkor a riasztó visszajelzője elkezd gyorsan villogni és néha mikor bezárom az autót elkezd riasztani aztán újra kiriasztom és be és akkor jó.


Valakinek valami ötlete?


2011. dec. 7. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2002-es Thaliám van. Szarakodhat az indításgátló, de lehet, hogy a slusszkulcsban merült le az elem.(van benne valami elektronika, ami oldja az indításgátlót)
2011. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

De létezhet,hogy az autót még kinyitja-becsukja viszont az indításhoz meg már kevés a nafta az elemben?

Az indításgátló javítása drága mulatság?


Létezhet ,hogy valami gyújtás hiba van?

2011. dec. 7. 18:53
 3/23 anonim ***** válasza:
látom új az akksi, az könnyen meglehet, hogy a riasztód tilt le, de azért első körben én cserélnék 1 üzemanyagszűrőt, főleg ha diesel, és jó lenne ha valaki a fülét az ac-re tapasztaná amíg te indítózol, hogy dolgozik-e rendesen
2011. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha az indításgátló szarakodik, akkor villog egy piros lámpa a műszerfalon, amikor ráadod gyújtást. De azt észre vetted volna...
2011. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"Mikor bedugom a kulcsot és gyújtásra teszem akkor a riasztó visszajelzője elkezd gyorsan villogni"

2. vagyok

nem lehet, hogy a riasztó tilt le?

2011. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

19:31 ,Hát mikor gyújtásra adom akkor villog is egy piros kör alakú lámpa gyorsabban mint mikor bezárom a kocsit és villog.


Utolsó hát nem tudom,hogy az tilt -e be mert nem értek a kocsikhoz :( ha az lenne a gond azt hogyan orvosolnák és drága lenne?


Mi az az ac?


Bocsi,hogy nem tudok semmit de nem értek a kocsikhoz még teljesen 20/F

2011. dec. 7. 19:43
 7/23 A kérdező kommentje:

Annyi még,hogy a riasztó működik tehát megszólal és sípol viszont volt már,hogy becsuktam a kocsit és nem kattant csak simán villant a lámpa és a kocsi nyitva maradt .

Huhh basszus mennyi minden információ van,bocsánat ha belezavarodtok :)

2011. dec. 7. 19:49
 8/23 anonim ***** válasza:
A 19:26-os arra gondolt, hogy lehet, hogy nem jó az AC pumpa. De én másra tippelek. Tehát van a műszer fal jobb oldalán egy kis piros kör alakú lámpa(semmi köze a riasztóhoz). Az ugye szép lassan villog ha nincs bedugva a kulcs. És az lenne a kérdésem, hogy ez a lámpa elalszik-e teljesen gyújtásnál? :)
2011. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát a műszerfalon nekem egy darab piros kör alakú villogó fény van és az szépen lassan szokott villogni viszont ha berakom a kulcsot és gyújtásra kapcsolok akkor gyorsan kezd el villogni
2011. dec. 7. 20:19
 10/23 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem ez a kör a műszerfal közepén van :)
2011. dec. 7. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!