Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S autós rádió kérdés!?...

S. O. S autós rádió kérdés!? Beszerelik v házilag beszerelhető?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, h totál nem értek az autókhoz.

A párom autójában hónapokkal ezelőtt elromlott a rádió/CD lejátszó. Gondoltam, h karácsonyra vennék neki újat, ami egy kicsit többet tud.


A bökkenő az, h ahol a neten kinéztem ott azt írják, h be is szerelik. Én azt hittem, h házilag is meg lehet oldani. Így elég kiábrándító lenne, h nem nyomhatnám a kezébe a csomagot, hanem karácsony után kéne elmenni beszereltetni.


2011. dec. 6. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha nem kapja karácsonykor kézbe a csomagot. És az sem hátrány, hogy olyan szerelné be, akinek ez a munkája.
2011. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi extra nincs egy radio beszereleseben........te is meg tudod csinalni otthon.......a szakmuhelybe meg ott hagynal egy vagon penzt.....a radio hatuljan ahol kijonnek a kabelek 3 kabel direkt el van kulonitve egy fekete egy sarga meg egy piros.....a fekete a test(-)a sargara meg a pirosra a pluszt(+) kell kotni......a hangszoro kabelek is kulon jonnek ke....meg igazabol el se lehet b@szni mert mindenhol jelolve va hogy mi micsoda meg jobb esetben ott a magyar nyelvu hasznalati utasitas.......viszont azt tudnod kell hogy az esetek nagy reszenel a radiod csak akkor marad garancias hogy ha beszerelo muhelyben lepecsetelt papirod van arrol hogyott egy szakember kototte be......
2011. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A következő pár napban sort kerítek arra, h a boltba is bemenjek. Igazság szerint én jobban szeretném, h hozzá értő ember szerelné és nem a párom, aki "mindenhez ért" (mint, ahogy a régit is megszerelte pár hónappal ezelőtt) :)
2011. dec. 7. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
persze be lehet tenni házilag is csak akkor ugrik a garancia, mert szokták kérni, hogy hivatalos helyen szereljék be azaz legyen lepecsételve a garancia levél, szóval nincs abban semmi ciki ha csak a kezébe nyomod, ha igazán nagy vonalú akarsz lenni akkor még el is mentek beszereltetni
2011. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam a boltban. A srác kérdezte, h hány éves a kocsi + milyen típus. A korát pontosan nem tudtam, de mondta, h ha megszerzem, akkor tudja, h milyen extra dolog kell bele, v mi. (Bocsi, ha még mindig zavaros, amit mondok, de magyarul sem megy nekem az autós téma, itt meg angolul kell beszélni az eladóval.) Azt mondta, h itthon is meg lehet csinálni. Ez nem fogja rontani a garanciát, mert azt nem veszek külön. Idekint nem éri meg.
2011. dec. 9. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!