Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 400. 000...

Milyen autót vegyek 400. 000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Feltételek -Max 400.000 Ft-ból gazdálkodok átírással együtt.

A legfontosabb ,hogy keveset fogyasszon max 6-7 liter városban és megbízható legyen,mert sem időm sem kedvem nem lesz szervízbe járni.Benzin üzemű legyen és max 1300 cm3.

Ami még fontos,hogy ne legyen régebbi 1999-2000 évjáratnál,mert nem veterán autó találkozóra kellene,hanem napi használatra.


2011. dec. 3. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor csak 300E-res autót tudsz venni,illetve tudnál,évjáratilag ennyiért semilyet,max egy leharcolt sz@ros szuzukit,vagy Corsát. Azt hiszed neked a kedvedtől meg a idődtől függ,hogy vinni kell -e az autót szervízbe ?! Ha már így állsz neki,érnek még meglepetések,főleg ha találsz egy műkincskereskedőt egy 2000-es 300E Ft-os csodajárgánnyal,ami szerinte patent állapotban van,hisz' egy nyugdíjas házaspáré volt.....SOK SZERENCSÉT !!!!
2011. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz.Túl kínálat van az autókból vevő meg semmi.Tavaly előtt vettem egy 1999-es Corsa B 1.2 16 v 260.000 Ft-ért hibátlan állapotut.Nem ismerőstől hanem a használtautó.hu-n.Sajnos egy barom nekem jött és totálkáros lett.Úgy,hogy nem reménytelen autót venni ennyiért.Az okoskodásodat tartsd meg magadnak.
2011. dec. 3. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor pedig itt a válasz vegyél egy ugyanolyat.
2011. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen nagy májer vagy ,akkor meg minek kérdezősködsz itt te majom gyerek ? Vegyél csak sz@r 200E-es autókat,te balfék.SZerencsétlen f@szkópé.
2011. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a paraméterk alapján vegyél egy szuzukit... azt mondják prolis...akkor vegyél egy úri járgányt,...gúglin megnézed hol van nagy választék szuzukiból, aztán eldöntöd...proliautó a legjobb...
2011. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket találtam így hirtelen. Ezekből a típusokból nézegethetsz még ha gondolod.

2011. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De csúnyákat ír itt valaki....sajnos a neten mindig van 1-2 ilyen ember...

Körbe néztem és csak a suzuki swift jöhet számításba,más autó nem felel meg ezeknek a paramétereknek.Találtam is egy 2002.decemberit 1.3 16 V motorral 355.000 Ft-ért.Szerelővel megnézetem aztán meglátjuk.

2011. dec. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!