Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van ez az egyszerűsített...

Hogy van ez az egyszerűsített A1 jogsi?

Figyelt kérdés

A totalcar elindított egy javaslatot a kormánynak miszerint B jogsival 125 ccm es motort lehessen vezetni. Aláírást gyűjtöttek és a kormánynak átadták. Állítólag elfogadta a kormány ezt a javaslatot és egyszerűsített vizsgát tehet akinek van B jogsija. (Na én itt maradtam el)

Ezt jó ötletnek tartom mert a 125ccm motorok már tudják tartani a rendes utazósebességet nem kell bennük bukdácsolni mint a segédmotorosokba. Én is szívesen járnék 125-ös motorral mert keveset fogyaszt. Mit lehet erről tudni? mi van most?



2011. dec. 2. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ma már volt két ilyen kérdés..


Elfogadták a javaslatot (ez mai hír), de még nincs semmi.

Mivel egy minimális átképzést (elmélet + gyakorlat) el kell végezni, ezért még meg kell várni az iskolákat és/vagy az NKH-t, akiknek erre rá kell készülniük. Ennek realitása jövőre lesz, főleg mert a motoros oktatás időjáráshoz van kötve.

2011. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A lényeget leírja: [link]

Viszont csak tavasszal lehet majd gyakorolni, télen nincs motorozás.

2011. dec. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!