Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Felnikérdés?

Segítség! Felnikérdés?

Figyelt kérdés

Segítségéteket kérném, hogy nem tudjátok-e véletlenül a kép alapján beazonosítani a felnit:


[link]


ezen kívül érdekelne, hogy körülbelül milyen árban lehetne ilyen fajta felnihez hozzájutni? illetve tudtok olyan netes oldalakat ahol érdemes felniket nézegetni? google 1.-2. oldalát már átnéztem nem találtam nekem megfelelőt( osztókör 5x110 lehetőleg 16 coll,ET49)


2011. dec. 1. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is látszik milyen a felni, csak a felpolírozott perem a biztos. Jobb kép nincs, ahol látszanak a küllők is tisztességesen?
2011. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


ez alapján valami info?:/

2011. dec. 1. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez mondjuk hasonlít, bár ez a 10 db Y-küllős dizájn szerintem elég gyakori.

Ez a kép a [link] -ról van, esetleg tudsz keresni autótípus alapján.

2011. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hasznaltauto.hu/gumi-felni, racing-bazar.hu

Ez a felni a Dotz Mugello-ra hasonlít pl.

A körben csavaros kivitelek általában szétszedhető, többrészes felnik, ezek a drágábbak. Ha csak díszcsavaros, annak olcsóbbnak kell lennie, de újonnan így is drága, én használtat keresnék, ám vételkor érdemes megpörgetni gépen, még inkább felpróbálni, elfér-e?

2011. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!