Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha mbk booster sprint...

Yamaha mbk booster sprint vetem egyet ami 96-os évjárat 70cm3-is sportkipufogóval új főtengely. Mért fullad?

Figyelt kérdés
kipucoltam a gyertyát belötem az alap járatott és a moci azt csinálja, hogy 55ig tök jól húz, de utána ha csutkagázt húzok hirtelen elkezd vissza fulladni tejesen mért csinálja ez?

2011. nov. 30. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes gázra mindig fullad, vagy csak 55nél? Mert ha csak 55 környékén,akkor görgő csere, ha mindig akkor karburátor beállítás
2011. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na meg olyan , hogy Yamaha mbk booster nincs. Van Yamaha BW's és ezt gyártják franciáknál is MBK Booster néven.
2011. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors segitséget,hát valamikor már iduláskor hirtelen gázadásnál vissza fullad,de valamikor nem,de ha fokozatosan huzatom a gázt akkor először 45ig elment és utána csinálta picit állítottam a karbin,most 55nél csinálja!az egyik ismerősöm azt mondja,hogy a fúvókán lehet kicsi a lyuk,de nem tudom hogy nem e a karbi kicsi hozzá,hogy most már 70es,de nem tudom mit kell rajt nézni milyen kell hozzá?és görgőt hogy már 70es hol és milyet tudnék bele szerezni?
2011. nov. 30. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a jelenlegi karbid? Milyen 70es henger? Érdemes lenne Egümotors forúmán érdeklődni,ott szoktak segíteni!
2011. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17,5 karburátor van rajt mekkorának kéne lenie a fúvóka belsőfuratának mérete,mert lehet kicsi a lyuk rajt!
2011. dec. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!