Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo xc90, Vw Touareg vagy...

Volvo xc90, Vw Touareg vagy Audi q7?

Figyelt kérdés
Mi a különbség? Melyik megbízhatóbb, élhetőbb?
2011. nov. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb választás ezek közül a volvo. (bár én tuti ML mercit vennék a helyedben)
2011. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az XC90-et választanám ( márkahű vagyok ), Executive felszereltséggel. Amit negatívumkén tudok említeni, az a "szegényes" dízelmotor paletta, a legnagyobb a 2.4 D5 200LE( a régebbi modelleknél 185LE ). Már illett volna nekik kidobni egy 2,9es dízelt minimum.
2011. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül bármilyen furcsa de a Volvo a legsilányabb.

A Q7 horror drága és rondán jellegtelen.

A Tuareg aránylag jó de a 3.2-es benzines 25 litert eszik,akkor inkább az 5.0 V10D...

(Próbáltam mindet!)

Az ML,X5 meg inkább dísz mint terepjáró.

Ha valódi terepjárót akarsz akkor LandCruiser,G Merci,Land Rover,ha valami modernet, "élhetőt" akkor Subaru Trebica.

Szerintem.

Egyébiránt nem fikázom a Volvót,megbízható,jó kocsik de az XC 90 nem a csúcs ...

A kedvencem is egy "ős" Volvó,egy igazi vaddisznó az ötvenes évekből ...

http://www.youtube.com/watch?v=bdcaIUhXgmM&feature=feedlik

2011. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volvo!
2011. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Audi Q7 ha 3.0V6 TDI-vel vennéd és van rá kereted, mert azért az XC90-et nem egy árkategóriába sorolom a Q7-el.Ha szűkösebben vagy akkor viszont nem kérdés,hogy a Volvo.Nem fogsz benne csalódni,hihetetlen kényelmes,tágas,biztonságos és jól is megy!

Volvo-t csak ajánlani tudom!Bár nekem Audi/Bmw van...De egy szép új XC70-esre beujjítanék:)

2012. márc. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!