Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Espero tapasztalatok?

Obzy kérdése:

Daewoo Espero tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok,autó vásárlás elött állok,és hát magas igyényeim miatt,így láthatlanba az esperora esett a választásom,mivel tágas,úgy ahogy jól néz ki,olcsó,és az 1.5-s nem is fogyaszthat olyan sokat.De most a Ti véleményeitekre vagyok kiváncsi,illetve tapasztalataitokra.Annyit tudok róla,mint negatívumot,hogy hajlamos a rozsdásodásra...
2011. nov. 26. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha magasak az igényeid, akkor hogy választhattál Daewoo-t?
2011. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Találomra elolvastam 3 "népítéletet", mindegyikben 8-9 liter írtak az 1.5-ös motorhoz, az nem kevés azért.

Ráadásul a legfiatalabb példányok is '97-ben készültek, szóval 14 év körül járnak. 14 év használat, eső, hó, sós latyak: az lenne a csoda ha rozsdamenteset találnál.


Viszont a belsejét dicsérik, gondolom valami olyasmi mint a Daihatsu Applause, az nagyon jól felszerelt a korabeli európai kocsikhoz képest.


Egyébként ha hiszel a "nevünkben végzetünk" dologban: az "espero" spanyolul annyit tesz, hogy "várok". :D

2011. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pozitiv benne: tetszetős a karosszéria

nagyon tágas,kényelmes pakolós autó

lóeró nem sok(88 és 105) de annál több a nyomaték

Amerikában is forgalmazták csak az emblémát cserélték ki.

Felszereltség ilyen olcsón

Nem drága a szervíz

És ezek csak azok amik így eszembe jutottak,ha akarod még tájékoztatlak a pozitiv tulajdonságairól.

Negatívumok(mert abból is kell lenni minden féle autóban)

lambda szombda bedöglésre hajlamos

60e-70e km-enként cseréled a vezérműszíjat akkor nem okoz meglepetést

A karosszéria korrodálásra(rohadásra hajlamos)

ezek a tipikus daewoo hibák,apának CSAK(!) a lambdaszondával volt gondja de nem kelett lecserélni szerencsére.

és ezek egyszerre sose fordultak/fordulnak/fordulhatnak elő és vigyázz ha veszel nehogy egy volt taxit vegyél mert azzal vannak ezek a tipikus hibák is.amúgy nagyon megbízható autó 8 év tapasztalatból tudom,a német autó pályán 16éves létére 195km/h-val mentünk az autó bírta volna még tovább(közelében se volt a piros zónának) de mi már nem.Csak ajánlani tudom.Ha kell még vmi infó róla írj privi üzenetet

2012. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!