Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda 50R-be milyen...

Derbi Senda 50R-be milyen Castrol 2T olaj kell?

Figyelt kérdés
Néztem interneten van valami 6 fajta... Melyik kellene az enyémbe? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. nov. 26. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem Actevo
2011. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A benzinbe kellene vagy a blokkba?


A benzinbe csak arra kell odafigyelni, hogy nagyon jó minőségű olajt vegyél, mert ezek a épek elég sokat pörögnek.


A blokkba való pedig szintén jó minőségű és a gyárilag előírt legyen. pl 10W40. ( Enyémbe ilyen kellett, helyette 20W40-et ajánlottak) Öregebb motornál (mint az enyém pl 1992es, 45ezer km-el) picit sűrűbb olaj nem tesz gondot de fiatal kevés km-t futottnál a gyárilag előírtat rakd lehetőleg bele.

2011. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel 2T olajat írtam magától értetődik, hogy a benzinhez kell. Motul 2T 710-et vettem. Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 26. 14:40
 4/4 Hunyor válasza:

Szia!


Az egyik külföldi Castrol keresőben megtaláltam a tutit :)

Biztos ami biztos, több terméket is összehasonlítottam!


A következőket találtam keresőkbe, és összehasonlítottam az árakat. Az 1 litykós kiszereléseket néztem. Olajshop.hu-n hasonlítottam, mert ott mindent megtaláltam (ha magadnak akarsz kutakodni, akkor ezen az oldalon jobb oldalt vannak olajkeresők, de ezt elintéztem helyetted:) )


CASTROL Power 1 Racing 2T - 3 125 Ft

[link]


MOTUL 710 2T - 4000 Ft

[link]


SHELL Advance Ultra 2 - 2875 Ft

[link]


ENI I-RIDE MOTO 2T (az Eni tulajdonképpen az Agip, csak egységesítették az arculatot)- 2875 Ft

[link]


Véleményem szerint (Fater robogójából kiindulva) a Motul nem több annyival minőségben, mint amit az ár tükröz. A helyedben maradnék a Castrolnál vagy az Eni-t választanám!

2011. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!