Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lecsapni erre az autóra?

Érdemes lecsapni erre az autóra?

Figyelt kérdés

[link]


megnéztem a többi hasonló paraméterű c-maxot, és tényleg ez néz ki a legolcsóbbnak, és megfelel az igényeinknek is.

nézegessünk tovább, vagy rohanjunk a kereskedésbe? :)


köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 22. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és jó is, akkor hol a bibi ? :D Vedd meg
2011. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csonticar-hoz rohanni ???? :D :D :D Megnézed élőben, és meglepődsz...
2011. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ez a Csonti tényleg ilyen át.aszós? mert én is azon parázok, h helyben megyünk vele egy kört, minden tuti, aztán két hét múlva ott ragadunk az út közepén...

mit nézzünk meg rajta, hogy ne legyen gond? légyszives adjatok pár tanácsot, hogy ne tudjanak átejteni.

nem vagyunk nagy guruk autók terén, másfél éve vettük meg az első autónkat, azzal is voltak gondok az elején, igaz nem hagyott ott sehol, viszont kellett rá költeni...


szóval mire figyeljünk, ha megyünk megnézni a járgányt? köszi

2011. nov. 22. 11:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én ezektől se vennék ótót az biztos, ha 180 ezret képesek beírni akkor futhatott az 500ezret is.
2011. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton nem szoktam megnézni a találati lista első 10-20% -át. Nem hiába olcsóbbak azok a kocsik. A szervízkönyv meg nem garancia a kilométerállásra, főleg ha a kocsi előéletéről nem írnak semmit. El kell vinni szakszervizbe átvizsgálásra és talán nem buksz akkorát (bár ez sem zárja ki).
2011. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hááát...Csonti car, inkább még várj... :D
2011. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy mi leginkább kereskedőnél tudnánk auót venni, mert be kéne számíttatni a régi kocsinkat. nem sokat ér, de legalább nem kéne külön bajlódni az eladásával, egy füst alatt meglenne az egész.


melyik kereskedőt ajánljátok Bp-en vagy környékén, ahol nem csak pénzt látják az emberben, hanem a vevőt, az embert is? :) vagy ezek tán túl hiú ábrándok?


persze, értem én az analógiát, az autókereskedőnek nem fáj a szíve, ha átejt, hiszen autót jó esetben 3-4 évente vesz az ember. nem úgy, más földi javakat, amik hamarabb fogynak és a kereskedőnek érdeke, hogy a vásárló visszatérjen. (nekünk anno pl cukrászdánk volt, fel is kopott volna az állunk, ha nem minőségiek a termékeink)

2011. nov. 22. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi már két autónkat akartuk így beszámíttatni, egyszerűen nevetséges összeget kínáltak érte a kereskedők, + így nagyon szűk körből tudsz válogatni a kocsik közül. Mi nyomott áron adtuk inkább el az autókat, mindkét esetben az első érdeklődő azonnal el is vitte. Több pénzt kaptunk érte, mint a kereskedő kínált, kitágult a kör. Magánszemélytől sikerült utána autót venni. Még az a gáz a kereskedőkkel, hogy elfedik a hibákat. Tessék lássék módon kijavítják a hibákat, aztán egy év múlva pl felpattogzik a festék, mert rozsdára simán ráfújták stb...
2011. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bp1985 ***** válasza:
Meg se nyitottam, máris gondoltam, hogy a Csonti. Nekem 2 ismerősöm vett nála autót, azóta is szívnak, mint a torkos borz. Az egyiket "csak" 70 ezerrel tekerték vissza, a másikat majdnem 200-al... Ennyit róluk.
2011. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ok, köszönöm. akkor őket hagyjuk a csába, egyék meg az autóikat :)


most úgy néz ki, h egy magánszemélyt érdekelne a mi kocsink, ha azt el tudnánk durrantani 350-380 körül, akkor jobban járnánk mint beszámításnál, és bárhonnan nézhetünk autót.


mindenképpen magánszemélytől érdemes venni, vagy vannak még normális kereskedők is?

2011. nov. 24. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!